101 Okey Plus

%3 İndirim
0,28 TL kazanç
+9 Puan

10 TL Facebook Epin

9,95
9,67
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
0,56 TL kazanç
+19 Puan

20 TL Facebook Epin

19,90
19,34
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
0,84 TL kazanç
+28 Puan

30 TL Facebook Epin

29,75
28,91
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
1,40 TL kazanç
+48 Puan

50 TL Facebook Epin

49,76
48,36
TEDARİK AŞAMASINDA

Oyun Hakkında

101 OKEY PLUS

 

Ülkemizde popüler masa oyunları arasında yer alan ‘’okey’’ ücretsiz olarak Android tablet ve akıllı telefonlara da indirilebiliyor. 101 Okey Plus gelişmiş özellikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla arkadaş gruplarının vazgeçilmezi olan okey oyununu başarılı bir şekilde mobil dünyaya taşıyor.
Oyunu oynayabilmek için WiFi, Edge veya 3G bağlantılarına sahip olmanız gerekmektedir. Gerçek kişilerle oynandığı için internet bağlantınızın olması lazım. Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi misafir olarak da giriş yaparak oynayabilirsiniz. Oyunun asıl amacı oyuncular arasında sosyal etkileşim alanı kurarak hem eğlenmelerini hem de tanışıp muhabbet etmelerini sağlamak.
101 Okey Plus'ı oynayabilmek için ‘’hemen oyna’’ seçeneğine basmanız yeterli. İster oda seçebilir isterseniz kendinize ait bir masa kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet ederek beraber eğlenceli vakitler geçirme şansına da sahipsiniz.
Tüm bunların yanı sıra oyunda asıl dikkat çeken farklı bir nokta daha var. Oyun esnasında dinlemek istediğiniz müzik parçalarını seçerek favori müziklerinizi rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Okey keyfini ikiye katlayan istediğiniz parçayı dinleme özelliği ile oyun oynarken müzik zevkinizden de asla geri kalmayacaksınız. 101 Okey Plus
Genel olarak bakıldığında başarılı bir okey oyunu olarak karşımıza çıkan 101 Okey Plus eğlenceli özellikleri, hareketli grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla öne çıkıyor.
101 Okey Plus oyununu 3 fraklı şekilde başlatabiliriz. İsterseniz ‘’hemen oyna’’ ya tıklayarak 101 Okey Plus’ın size uygun bir masa seçmesiyle oyuna başlayabilirsiniz. Dilerseniz ‘’masa aç’’ a tıklayarak istediğimiz özellikte bir masa oluşturabilir ve ‘’davet et’’ i tıklayarak arkadaşlarımızı da masaya davet edebiliriz. İsterseniz sisteme otomatik olarak açılmış masalardan birine ‘’otur’’ seçeneğini tıklayarak oyuna başlayabiliriz. 101 Okey Plus oyunu masada 4. Kişi oturunca başlar. 101 Okey Plus oyununa ilk başlayan oyuncuya fazladan bir taş verilir ve ilk başlayan oyuncu taş çekmeden ilk eli oynar. 101 Okey Plus’da yere taş açmaya başladıktan sonra açamayan oyuncu ceza alır. Eğer açtığınız taşlar geçersizse ‘’geri topla’’ butonu ile taşları geri toplayabilirsiniz. Ama ‘’geri topla’’ butonunu her tıkladığınızda ceza alırsınız. Başka bir ceza ise İŞLER TAŞ atanlara verilir. Atılan taş yerdeki bir seriye işlerse taşı atan oyuncuya ceza verilir. 101 Okey Plus’ın özelliklerinden biri olan yardımlı oyun sayesinde işler taşlar işaretli hale getirilerek ceza yeme ihtimaliniz ortadan kalkıyor. 101 Okey Plus’ta okey her zaman işler taş olduğundan okey atan oyuncuya da ceza verilir. 101 Okey Plus oyunu yerdeki taşların hepsi bitince veya bir oyuncu elini açarsa sona erer. El bitiminde bütün oyuncular elindeki taşların toplamı kadar ceza yerler. Açmayan bir oyuncu ise elindeki taşlara bakılmaksızın 202 ceza alır. Atan oyuncularda eldeki taşlar toplanır ve okey atılmışsa cezalar 2 katı olur. 101 Okey Plus oyunuyla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/101-okey-plus adresinden satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerinİN fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Sitemizde Satılan ürün listesi
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


101 Okey Plus hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
5


Toplam 1 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Mahmut T** - 14.08.2018 16:10:01

anında teslimat yapıldı harikalar


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »