Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

0 ürün bulundu

View

Oyun Hakkında

Football Manager 2015

 

Football Menager 2015

Football Manager 2015, raflardaki yerini aldı. Her sezon başında olduğu gibi yeni kadrolar, yeni oyuncular, yeni hedeflerle menajerlik macerası kullanıcıları bekliyor.

Daha önce olduğu gibi Türkçe dil seçeneği FM 2015’te de var. Çevirilerde oldukça tutarlı bir çalışma gerçekleştirilmiş. Oyunda fazlaca değişiklikler yapılmış.

Oyuna Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya uyarlamalarının ardından Twitch bağlantısı da yapılmış. Bu sayede oyun oynarken artık doğrudan çevrimiçi yayın yapma imkanı sunulmuş.

Oyuna başlangıç tarihini ve veri tabanı büyüklüğünü seçtiğiniz bölüme, “İlk sezon öncesi kampını atla” seçeneği eklenmiş.

Profil ayarlarında yenilikler yapılmış. Önceki serilerde ikinci vatandaşlığı seçeme şansına sahiptik. Artık uyruğumuzdan ayrı olarak profilimize üç ayrı lisan bildiğimizi ekleyip bu dilleri tek tek seçebiliyoruz. Oyuncu sayısı düşünüldüğü zaman, eklenecek diller için İngilizce, Portekizce ve Almanca diğer dillerden öne çıkıyor.

Gelen yeniliklerle teknik direktör profilinin uzmanlıkları bulunuyor. Antrenman uzmanı ya da taktisyen şeklinde profildeki özellikleri ayarlama imkanı vardır. Bu aşamada seçeceğiniz antrenörlük diploması ve futbolculuk deneyimi, özelliklere daha fazla puan verebilmeyi sağlamakta. Bunun sonucunda çok daha yetenekli bir teknik adam olabilirsiniz.

Menajer röportajlarında sorular ve cevaplar artırılmıştır. Antrenman röportajları ve çıkış tüneli röportajları gibi yenilikler konulmuş. Maça çıkmadan ya da bittikten sonra gazeteciler size tünelde soru sorabilmekte.

Oyuncular arasındaki iletişim güçlendirilmiş. Önceki serilerde, bir oyuncuya olumsuz davrandığınız zaman, takım arkadaşı onun için size tepki veriyorsa, artık size tepki veren oyuncuya karşı sizi destekleyenler de olacak. Benzer sıkıntıları olan futbolcularla toplu konuşma yapılabilmekte.

Antrenmanlarda oyuncuların dikkat edecekleri rolü ve o rolün mantığı beraber seçilebilmekte. Direkt olarak idmanlarda rol alınabiliyor.

Karşılaşma sürerken istenilen oyuncuyla bireysel konuşma gerçekleşebiliyor.

Yönetimlerin etkinliği yükseltilmiş. Gelecek sezon bütçesini sezon bittiği zaman değil daha önceden oluşturulabiliyor. Bunun sonucu olarak Finansal Fair-Play için geliştirmeler de yapılmış. Yönetimden istekler sayfasında yeni seçenekler sunulmuş.

Oyunculara verilen sözleri ve oyuncuların isteklerini toplu halde bir ekranda görmek mümkün.

Oyuncu raporlarındaki yıldız derecelerinde değişiklikler mevcut. Gözlemci ya da antrenörler futbolculara belli bir potansiyel öngörürken bazı futbolcuların da bu potansiyeli geçebileceğini belirtmekte. Raporlar çok daha ayrıntılı. Seyredilen oyuncunun artı ve eksileri görülebilmekte.

Taktik ekranında önemli değişiklikler yapılmış. Oyuncuların saha içi durumlarına uyumları dairesel bir grafikle gösterilmekte.

Genel olarak kullanıcılara iyi bir oyun oluşturulmuş. Ancak rakibinin olmamasından ötürü seri kusursuz olma gayesini artık takip etmiyor gibi. Özellikle geliştirilmiş Türkçe dil seçeneğiyle futbol aşıklarının mutlaka sahip olması ve oynaması gereken bir oyun.

Futbol oyunu severlerin bütün serilerini takip ettiği bu oyunu satın almak için, çeşitli mecralar bulunmaktadır. Bu mecralar arasında http://www.bursagb.com/football-manager-2015 linkli internet sitesinden oyuna dair ürünlere ekonomik bir şekilde ulaşmanız mümkündür.  


Ürün
Football Manager 2015 CD KEY

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSpor / Strateji
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*