Football Manager 2020

+214 Puan

Football Manager 2020 Standart Edition

214,07

Hemen Satın alın Beta sürümüne erişim sağlayın.
%2 İndirim
2,00 TL kazanç
+87 Puan

Football Manager 2020 Touch Edition

89,00
87,00
%2 İndirim
0,40 TL kazanç
+17 Puan

Football Manager 2020 In-game Editor

18,00
17,60

Oyun Hakkında    Football Manager 20 Şimdi Ön Siparişte!


SEGA tarafından geliştirilen ve yayınlanan Football Manager serisinin yeni sezon oyunu Football Manager 20, kendi fikirlerinizle bir ilerleme kaydetmenizi sağlamakla beraber menajerlerin takım üzerindeki sorumluluğu FM 20’de daha zorlayıcı bir hal alarak, oyuncuları gerçekçi bir deneyim yaşamaya sürüklüyor. “FM20’de bütün fikirler önemlidir”


FM 20 Çıkış Tarihi


SEGA tarafından FM 20 çıkış tarihi için sadece bu yılın (2019) Kasım ayı içerisinde olduğu ve oyunun özellikleri ise Eylül ayı içerisinde sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacağı belirtildi.


FM 20 Ön Sipariş Bonusu


FM 20 şuan PC platformu için Steam üzerinden yayınlanmakta. (Çok yakında google stadia detayları da iletilecek) Steam üzerinden ön sipariş veren oyunculara ise %10 Bonus sağlancak. BursaGB üzerinden FM 20 Ön sipariş veren oyunculara ise %10 indirimli fiyatın üstüne ek %23 indirim indirim kazanacak. 


“Sevdiğiniz kulübün kontrolünü elinize alarak kendi futbol hikayenizi yaratın. Bu çarpıcı derecede gerçekçi ve büyüleyici oyun dünyasının kontrolü tamamen sizde. Bütün kararları siz alacak veya karar verecek insanları siz belirleyeceksiniz. Sizin kararlarınız, sizin yöntemleriniz, sizin hikayeniz!”


İndirimli FM 20 CD Key


BursaGB üzerinden İndirimli FM 20 CD Key satın alabilir ve bu kodunuzu steam üzerinden aktifleştirebilirsiniz. Satın alım işleminiz ile ön sipariş işleminiz tamamlanacak ve oyunun belirlediği tarihte (çıkış günü) Steam kodunuz BursaGB hesabınıza tanımlanacak. 


Nasıl FM 20 Steam Key Satın Alırım?


FM 20 Steam Key sayfamıza girin ve Football Manager 20 CD Key ürününü sepetinize ekleyin.


15 Saniye içerisinde üyelik oluşturun ya da misafir sepeti özelliğini kullanarak komisyon ödemeden ödemenizi tamamlayın. (Not: tüm ödeme kanallarımız güvenlidir ve GPay ile yapılan ödemelerde komisyon işlemi uygulanmamaktadır.)


Ödeme işleminizi üyelikle tamamladığınız halde kodunuz BursaGB hesabınıza iletilecek, misafir sepeti ile işlem yaptığınızda ise kodunuz SMS olarak gönderilecektir. 


Football Manager 2020 hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »