Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

0 ürün bulundu

View

Oyun Hakkında

Orkun2

 

   

Orkun2 Oyunlar insanların olumsuz düşüncelerinden arındırıp yerine olumlu düşünceler yükleyen bir deşarj makinesi gibidir. Birçok insan günün olumsuz koşullarından sıyrılıp rahatlamak amacı ile en çok kullandıkları yöntemlerden biri oyun oynamaktır. Oyun oynamak ayrıca düşüncelerin gelişmesine, pratik ve stratejik düşünmeyi geliştirmektedir.  Her gün birçok oyun kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Bazı oyunlar kullanıcıların ilgisini çekerken bazıları ise sınıfta kalarak unutulup gitmektedir. 


En dikkat çeken oyunlar online olarak oynanan oyun türleridir. Bu oyunlar gerek tek başına gerekse birçok kullanıcı ile birlikte oynanarak milyonların gönlünde taht kurmuştur.  Bu oyunların içersinde 3 boyutlu olan oyunlar kullanıcılar tarafından daha çok rağbet görmektedir. Çünkü bu tarz oyunlar kaliteli grafik ve efenklerle kullanıcıya gerçekçi bir etki bırakmaktadır.  3D oyunlarından biri olan Orkun2 oyunu kısa zaman içersinde büyük çıkış yaparak sevilen oyunlar içerisinde yer alarak kullanıcılara muhteşem bir oyun ziyafeti sunmuştur.


Orkun 2 Elmas fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Orkun 2 oyununda 3 tip karakter bulunmaktadır. Bu üç karakterin kendilerine özgü yetenekleri bulunmaktadır. Karakterin en önemli özelliklerinden biri de kendilerine ait özel eşyaları bulunmasıdır. Bu eşyaları güçlendirebilir, korunaklı hale getirip kullanmak mümkündür. Orkun2 oldukça kaliteli bir dövüş içeriğine sahip bir oyundur.  Oyunun mistik bir akımı vardır. Bu oyunda karakterler Büyücü, Okçu ve Savaşçı konumundadır.  Özellikle büyücü karakterini kullanan kullanıcılarda sihirin getirdiği savunmayı görebilmek mümkündür. Bu oyunda kadın kullanıcılar okçu sınıfında yer alırken erkek kullanıcılar büyücü ve savaşçı konumundadır. Genellikle tüm karakterlerde zekâ gelişmiş düzeydedir. Karakterlerin özel eşyaları çift yüzük, kolye, pantolon, kanat, binek, kast ayakkabı ve buna benzer eşyalardır.

Orkun 2 oyunda oyun, başlangıç seviyesi 1 olup 80. Seviyeye kadar çıkış göstermektedir. Oyunda yardımcı yandaşlar oluşturmak mümkündür.  Bunun yanı sıra Orkun2 oyununda kullanıcılara günlük ve haftalık görevler verilmektedir.  Bu görevlerin yanı sıra özel görevlerde bulunmaktadır.  Bu görevleri tamamladıkça kullanıcıların hızlı bir şekilde seviyeleri yükselmektedir. Görevler aynı zamanda özel eşya kazanmanız için vazgeçilmez bir avantajdır.  Oyunun tamamen Türkçe olması oldukça hoş bir özelliktir.  Gerek görsel açıdan gerekse ses düzeni açısından oldukça gerçekçi bir oyundur.  Kullanıcıların en çok oynadığı oyunlardan biridir.

Orkun 2 oyununun kalitesinden ödün vermeyerek çok daha rahat ve sorunsuz oynayabilmek için www.bursagb.com sitesinden satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren www.bursagb.com güvenli bir oyun satış sitesidir.  Kalitesinden ödün vermeyerek yıllara meydan okuyan site müşterilerine ödeme kolayları ve birçok fırsat sunuyor.   

Müşteriler oyunları kaliteli bir şekilde oynama rahatlığı sunarken hem de oyuna kolay ve güvenilir bir şekilde sahip olma avantajı sunuyor. Orkun 2 oyunuyla ister savaşçı ya da büyücü olun isterseniz bir okçu karar sizin… Her karakterin güçlü zekâsı ile birleştirdiği yetenekleri ile kendinizi motive edin. Birbirinden eşsiz seviyelerle kesintisiz oyun oynamanın zevkini yaşamak için www.bursagb.com sitesinden hemen Orkun2 Elmas satın alarak bu muhteşem oyunda sizde yerinizi alın.


Sitemizde Satılan Orkun2 ürün listesi

Orkun2 500 Elmas
Orkun2 1000 Elmas
Orkun2 3000 Elmas
Orkun2 5000 Elmas
Orkun2 10000 Elmas
Orkun2 30000 Elmas
Orkun2 50000 Elmas

Sitemizden Hemen Orkun2 Elmas satın almak için:Tıklayınız..

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı SalaGame
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*