Outlast

%6 İndirim
2,08 TL kazanç
+29 Puan

Outlast Steam CD key

32,00
29,92

Steam Gift OlarakGönderilmektedir
%21 İndirim
0,84 TL kazanç
+3 Puan

Outlast - Whistleblower

3,92
3,08

CD-Key Olarak Verilmektedir

Oyun Hakkında

Outlast

 


Outlast

 

Son zamanlarda piyasaya giren korku temalı oyunların arasında farklı bir yeri olan Outlast, oyunda temel aldığı korku temalarını sonuna kadar kullanarak gerilim ve kanınızı donduracak bir korku iddia ediyordu oyuncusuna. Piyasaya çıktığı zaman da beklentileri karşılamıştı.

 

Oyunda çaresiz bir karakter olan Miles Upshur isimli bir gazeteciyi yönlendiriyorsunuz. Gazetecinin merakı ve elindeki kamerasından başka hiç bir şeyi yok. Meraklı bir gazeteci olan Miles gizemli durumların yaşandığı kapatılmış bir akıl hastanesine izinsiz girerek aklının ucundan geçmeyecek bir takım gizemli ve korkutucu olayların ortasında kalması ve olayların sırrını çözmeye çalışması oyunun temel hikayesini oluşturuyor.  

  

Oyun, tek oyunculu hayatta kalma oyunu, esasen buna hayatta kalmaya ek olarak hiç durmadan kaçmada dememiz mümkün. Çünkü başka oyunlar gibi kendinizi savunmanız mümkün değil. İlk olarak kahramanımız Miles aracıyla terk edilmiş akıl hastanesine yaklaşırken kısa bir tanıtım videosu ile oyuna giriş yapılıyor. Aracından çıkmadan evvel Miles’ın hastane için hazırladığı araştırma dokümanı ile el kamerası ve pillerini aldıktan sonra hastaneye gizlice girmenin yolunu bulmaya çalışacaksınız. Zaten hastanenin bahçesinden pencerelere baktığınızda içeride sizi neyin beklediğini az çok tahmin edeceksiniz. Oyunda gazeteci bir karakteri yönettiğiniz için hastanenin birçok odasından belge toplamanız gerekecek, topladığınız belgeleri  görmek için “TAB” tuşuna, toplamak için “N” tuşuna ve okumak için “J” tuşuna bakmanız gerekmektedir. Belgeler bu karanlık, korkutucu ve ıssız hastaneyi araştırırken oyuncuya vereceği ipuçları ise oyuncuların işine çok yarayacaktır. Bu kimi zaman ise hastanede hasta olarak yatan kişilerin notları kimi zaman da tıbbi raporlar olabilmektedir. İşe yarayacak başka bir unsur da kameranız. Gazetecilerin en büyük silahı olan el kamerası hastanede şahit olduğunuz olayları görsel ispat olarak saklamanıza yardım edecektir.  Farenin sağ tuşuna basarak kamerayı açabilir tekerleğiyle zoom ayarlarını değiştirebilirsiniz. Kamera açıkken “F” tuşuna basarak gece görüşü açabilirsiniz. Oyunda kameranızın pilleri bittiği zaman dikkatli olmanız lazım çünkü oyunun sonuna kadar pil toplamanız gerekmekte.  

 

Karakterinizi W-A-S-D tuşlarıyla yönetiyorsunuz. “Shift” tuşuna basarak hızlandırabilir, “Ctrl” tuşuyla eğilmesini sağlarsınız. Kapı ve dolapları farenin sol tuşuna basarak açabilir ya da kapatabilirsiniz. Ayrıca bir de bakış açıları bulunmakta. Kapı ve duvar aralığına Q ve E tuşlarına basmak suretiyle kapı ve duvar aralıklarını açabilirsiniz. 

Grafikleri ve seslerin birbirine uyumu oldukça başarılı. Daha ilk andan itibaren korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Neticede son zamanlarda sıkça kullanılan  bir oyun teması olan zombilerden kaçmak istiyorsanız ve korku oyununun her türlüsünü oynarım diyorsanız kaçırmamanız gerekir.

Bu heyecan ve korku dolu, son zamanların en muhteşem oyununu, çeşitli mecralardan satın alma imkanınız bulunmaktadır. Bu mecralardan biri de, oyuna dair ürünleri ekonomik olarak bulabileceğiniz  www.bursagb.com internet sitesinde bulmanız mümkündür. Şimdiden keyifli oyunlar.


Ürün
Outlast CD KEY

Outlast STEAM CD-KEY GLOBAL Satış Sitesi
Outlast, Red Barrels tarafından yapılmış ve yayınlanmış bir hayatta kalma-korku oyunu. Outlast Global Steam CD Key ürünlerini sitemizden satın alabilirsiniz.
Oyunda "Miles Upshur" adındaki bir gazetecinin, garip olaylar olduğu konuşulan bir akıl hastanesini..


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Outlast hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,9


Toplam 40 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Baran T***** - 11.12.2018 01:18:04

Kaliteli ve uygun fiyat


5 5

Çok hızlı ve güvenli5 5

Çok iyiydi teşekkürler.5 5

teşekkürler5 5

Görücez5 5

Gayet hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu5 5

nice5 5

cok iyi4 5

outlast 3 çıksa yine burdan alırım5 5

süper bir site5 5

tşşkk4 5

Gerçektende çok hızlı5 5

hemen teslım aldım teşekkürler5 5

Çok güzel bir site :)5 5

iyi5 5

süper5 5

süper anında teslım5 5

gözünüzü kırpmadan güvenebilirsiniz 2 senedir sürekli burdan alıyorum5 5

sürekli alışveriş yapıyorum daha önce hicbir sıkıntı olmadı kesinlikle güvenip alışveriş yapabilirsiniz :):)):)5 5

anında teslim aldım teşekkürler5 5

iyi böyle güzel nice gg5 5

gayet güzel5 5

İYİ BÖYLE GÜZEL NİCE GG5 5

beklemden anında teslım edıldı teşekkürler5 5

Güzel oyun bro5 5

efso5 5

teşekkürler5 5

nice4 5

çok hızlı4 5

İyi5 5

çok uygun fiyata aldım :D5 5

başarılı satıcı teşekkürler5 5

kaliteli satış ekibi5 5

alışkanlık yapıyor bu site yav 3. kez oyun alışım daha da alacağım bekleyin beni5 5

bu oyunu alabilmek için nelere katlandım bursagb bi bilsen :) sağolun ilginiz ve yardımlarınız için sonunda kavuştum5 5

fiyatı gayet uyygun5 5

güzel oyun ve uygun fiyat4 5

nice hocam5 5

güzel oyun. oynamak isteyen arkadaşlara oyun önerin diyen arkadaşlara öneriyorum5 5

güzel oyun :DD hemde ucuzzBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »