Rust

%18 İndirim
10,03 TL kazanç
+46 Puan

Rust

57,00
46,97

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

Rust

 

Rust

Rust  daha öncesinden Garry Mod gibi efsane bir oyunun yapımcısı olan Facepunch Studios tarafından tasarlanmıştır.


Genel açıdan bakıldığında oyun Minecraft'a benzerlik gösteriyor. Zaten Rust'ın yapımcıları oyunu tanıtırken hayatta kalma senaryolu bir oyun, tıpkı DayZ, Minecraft ve Stalker gibi diyerek konuya açıklık getiriyorlar. Oyuna, vahşi doğanın içinde elinizde bir taş, meşale ve sağlık paketi ile giriş yapıyorsunuz. Ardından medeniyet basamaklarını birer birer çıkıyorsunuz. İlk olarak kendinize taştan bir balta yapıyor ve avlanmaya başlıyorsunuz, daha sonrasında yay yapıyor ve daha ileride kendinize modern silahlar yapma şansına sahipsiniz. Kısacası medeniyetin en alt seviyesinden başlayıp en yüksek seviyeye kadar çıkıyorsunuz. 


Rust bütünüyle bir survialyani hayatta kalmayı amaçlayan bir oyun. Doğanın içinde oyuna başlıyorsunuz ve hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz. Bu noktada sizi en fazla zora sokacak şey vahşi doğadan daha fazla diğer oyuncular olacaktır. Diğer oyuncular ile iş birliği kurabileceğiniz gibi onlara karşı savaşma şansına sahipsiniz. Üstelik oyunun en güzel taraflarından biri de oyuncuların da sunucu kurulabiliyor olması. Arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir Rust sunucusu kurabilir ve oynayabilirsiniz. Veya oyuncu sayısı fazla olan bir sunucuya dahi olabilir ve burada güç şartlarda yaşamda kalma mücadelesini tercih edebilirsiniz.

Oyuna başladığınız zaman elinizde sadece bir taş bulunuyor ve yapmanız gereken ilk şey odun ve taş sahibi olmak olmalı. Elde ettiğiniz bu odun ve taşlardan yararlanarak kendinize taştan yapılmış bir balta yapmanız gerekmekte. Bu taştan balta ile yabani hayvanları (kurt ve ayı hariç) çabucak öldürebilir aynı anda odun ve taş gibi materyalleri çok çabuk elde etmeniz mümkündür. Bu sebeple ilk iş olarak, mutlaka taştan bir balta yapmak olmalı. Daha sonrasında etrafı kolaçan etmeli ve kaynak sahibi olmalısınız. Etrafta domuz, tavuk ve geyik gibi hayvanlar varsa öldürmeli ve yiyecek elde etmelisiniz. Hayvanların derilerini kullanarak ilerleyen safhalarda kıyafet, ok ve yay gibi eşyalar yapmanız mümkündür. Bütün bunlardan sonra ise gizli bir yere bir barınak yapmanız gerekiyor. Ancak unutmamakta fayda var barınağınızı mümkün olan en gizli yere yapmalısınız. Eğer barınağı gizlemezseniz diğer oyuncular yaptığınız barınağı bulabilir ve barınağı yıkarak tüm eşyalarınıza sahip olabilirler.

Rust gerçekçiliği ön planda olan bir oyun. Rust'ta karakteriniz çiğ et yediğinde midesi bulanıyor ve açlık düzeyiniz daha da artıyor. Veya gece kıyafetsiz biçimde dışarıda dolaşırsanız karakteriniz üşüyor ve donarak ölebiliyor.

 

Rust'ın ilk zamanlarında oyunda sadece zombiler bulunmaktaydı. Ancak Facepunch Studios firması daha çok vahşi doğada yaşamda kalma temalı bir oyun piyasaya sürmek istediği için zombileri oyundan çıkardı.

Gerçekçiliği ön plan tutan bu oyuna, çeşitli mecralardan sahip olma imkanınız bulunmaktadır. Bu mecralardan bir tanesi de bursagb.com sitesidir. www.bursagb.com adresinde oyunla alakalı  ürünleri ekonomik şekilde bulmanız mümkündür.

 

Ürün
RUST CD KEY


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Rust, Rust Cd key, RUST Survial
Survial oyunu Rust Cd Key E-Pin Ucuz ve Hızlı RUST Online Oyunu için 7/24 sitemizden Cd Key sipariş edebilirsiniz.   
RUST Survial STEAM CD Key Satış sitesi
Rust EARLY ACCESS STEAM CD-KEY


Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Rust hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,6


Toplam 8 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Engin Ö* - 27.01.2020 17:05:03

gayet hızlı bir alışveriş canlı destekde cok hızlıydı tavsiye ederim steamden alacagınıza buradan alın.


4 5

bekliyorum. illa yorum yaptırıyorlar ne olucak detayı görsek.5 5

güzel oyun güzel site5 5

gayet güvenli ve hızlı5 5

hızlı ve güvenli4 5

Gayet güvenli. Hatta arayıp teyit ettiriyorlar bu kadar ilgii olamalı süper teşekkür ederiz4 5

Gift olarak gönderıldı çok teşekkür ederim ilgilniz ve uygun fiyat sunduğunuz için5 5

Çok gizel bir oyunBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »