Spintires

%60 İndirim
12,24 TL kazanç
+16 Puan

Spintires

20,50
8,26

Steam Gift Olarak Gönderilir
%19 İndirim
6,94 TL kazanç

Spintires Chernobyl Bundle Steam Key YENİ

35,60
28,66
%23 İndirim
16,10 TL kazanç
+53 Puan

MudRunner

70,00
53,90

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

SPİNTİRES

 


SPİNTİRES

Tıpkı tycoon oyunlarına benzer şekilde, simülasyonların da en büyük özelliği hiçbir şekilde aklımızın ucundan dahi geçirmeyeceğimiz işleri bize yaptırmaları oluyor. Örneğin, yeni bir oyun daha var artık: Spintires. Kaç kişi engelleri olan Rusya köylerinde, eski bir kamyonla yük taşımacılığı yapacağını hayal etmiştir ki? Hemen akla SCS Software'in tır oyunları da gelmemeli. Spintires, fizik motoru ve "off-road" özelliğiyle kendine has olmayı başararak diğer tır oyunlarından ayrılmakta.

Spintires'ın en değişik tarafı oyuncuya zor koşullar ve realite sunuyor olması. Rusya'nın bütün çamuru ve çakılının içinde, 1980'li, 90'lı yılların eski bir kamyonu, arazi taşıtını veya askeri aracı kullanmaktasınız. Yükünüz mü? Odun! Beklentileri yüksek tutmayın yani, Spintires belirli bir hikâyesi bulunmamakta. Teknolojinin bulunmadığı, fazlaca sessiz şehir dışı yerlerde getir götür işlerini yapıyorsunuz. Arkada bir altyapı veya ön bilgi bulunmaması açıkçası hoş değil ve oyuncuyu oyundan biraz uzaklaştırmakta. Ayrıca, oyun boyunca görevleri yerine getirdikçe yeni araçlar, bölgeler açılmakta.

Spintires oyunu sayesinde gayet hoş vakit geçirebiliyorsunuz. Oyunun diğer benzerlerinden ayrıldığı en büyük nokta, oluşturduğu gerçekçilik. Başka hangi oyunda aracınız çamura saplanır, sonra da siz kurtarmaya 
çalışırsınız ki? Bu durumla Spintires'da her an karşılaşma imkanınız bulunmakta ve zaten gayesi de bundan fazlası değil. Süratli ve yeni model arabalar, heyecanlı ralliler veya sürüş keyfi beklentisine kapılmayın. Spintires'da sizi karşılayan tek şey berbat yollar, eski bir araç ve bolca ter.

Şimdiye kadar isminin başına veya sonuna "off-road" koyan veya oyuncuya öyle takdim edilen hiçbir oyun Spintires kadar o hissi yaşatmadığını fark edeceksiniz. Araç kullanırken sizi gerçekten zorlandığınıza ikna eden ve şartlarla mücadele etmeye mecbur kılan oyunun fiziklerine de ayrı parantez açmak gerekmekte. Bir tepeyi geçmeye çalışırken motordan çıkan ses ve dumanlar, aracın zorlanması ve kullanılan yere göre performansın değişkenlik göstermesi fiziklerin kusursuz olduğunu hissettirmekte. Birkaç görsel hatayı göz ardı edersek, oyunun görselleri de göz alıcı.

Spintires'ta oyuna başlarken casual ya da hardcore modlarından bir tanesini seçmemiz gerekiyor. Açık söylemek gerekirse casual'ın kendisi bile birçok oyuncu için fazlaca zorken, hardcore'la giriş yapmak pek akıl kârı olmayacaktır. Hardcore'da 
yakıt tüketimi fazlalaşıyor ve haritada rotanız kayboluyor. Bunlardan birini seçip oyuna başladığınız zaman ise ilk fark edeceğiniz şey kameranın açısı olacaktır. Farklı bir omuz açısı kullanılmış ve kamera, kamyon oyunundan çok, Resident Evil 4 hissi yaşatıyor.


Oyunun mantığını az çok kavramanız gerekmektedir. Gerisi sizin ilginizi çekecektir. Spintires, oldukça iyi bir gerçekçilik ve  gayet
başarılı fizikler sunuyor.

Bu başarılı ve günü daha eğlenceli hale getirecek kamyon oyununa sahip olmanız gerekmektedir. Spintires’e sahip olacağınız çok farklı mecralar bulunmaktadır. Bu oyunla alakalı ürünlere http://www.bursagb.com sitesinde ekonomik fırsatlarla sahip olabilirisiniz.

Ürün
Spintires CD KEY

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Spintires Oyunu Cd Key Satış Sitesi. Ucuz ve Hızlı The Sims 4 Kredi e-Pin'lerini Sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.   
Spintires, Spintires cd key

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Spintires hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
5


Toplam 2 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
TC Mehmet Eren B****** - 29.10.2018 20:49:49

güzel güvenilir


5 5

fiyatları çok uygun benceBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »