Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Star Wars Battlefront

2 ürün bulundu

Oyun Hakkında

Star Wars: Battlefront

 

STAR WARS: BATTLEFRONT

Bolca aksiyon ve savaş yerindeki ateşli hava... Üst tarafta ölüm kusmak üzere uçuşan gemiler, bedenimizi teğet geçen ve bize değdiği zaman canımızdan can alacak olan ışınlar, etrafta yer almış olan ve kullanılmak üzere sahibini bekleyen sabit silahlar... Güvenli hiç bir yer yok, atak yapmaktan başka çare yok. Star Wars dünyası, kullanıcılara başka türlü çıkıyor.

Battlefront, diğer Star Wars oyunlarına büyük değişiklikler sunuyor. Bu sefer her şey aksiyon üzerine oluşturulmuş. Bir dakika bile durmak yok, gayemiz hayatta kalmak ve diğer seviyeye başarılı şekilde geçebilmek. Malum, bir FPS ile karşı karşıyasınız. Esasen görünümü değiştirip 3. şahıstan da oynama şansına sahipsiniz. Oyunun çekiciliği FPS’de. Battlefront, Battlefield’in düzenlenmiş ve Star Wars’a çevrilmiş bir hali. Bu düzenlemeler yaramış. Star Wars evreni ilk kez bu denli heyecanlı ve aksiyon dolu. Tek kişi olarak oynanabilen 4 mod mevcut. Clone Wars’da ve Galactic Civil War Campaign’lerinde, 2’şer adet olmak üzere, toplam 4 ırkın savaşı konu ediliyor. Bunlar; The Empire, The Rebels, Republic Clone Army ve Droid’ler. Campaign’ler içinde bulunan etaplarda birer birer ilerleyerek, bölümler geçilmesi amaçlanıyor. Bölümlerde, çoğunlukla yapılanlar hep aynı; karşı tarafa saldırmak, onların ataklarına karşı koymak ve bölüm içerisinde bulunan önemli noktaları ele geçirmek. Başarı için, karşımızda saldırmakta veya savunmakta olan tüm orduyu alt etmeli ya da bölüm içindeki puanların tamamını 20 saniye boyunca elimizde tutmalıyız. Başarılı olunduğu takdirde diğer bölüme geçiliyor. Galactic Conquest etabında da bu sefer düşman elinde olan bir gezegen seçiyor ve burayı ele geçirmek gerekiyor.  Bölüm içinde yapılması gerekenlerde de farklılık yok; ya hepsini öldür ya da kontrolü ele geçir. Gezegenleri ele geçirdiğimizde; çeşitli artılar kazanma şansına da sahip olunuyor. Son bölüm olan, Instant Action modu ile beraber doğrudan aksiyona giriliyor ve bolca düşman öldürülmesi gerekiyor.

Battlefront’da toplam 16 harita ve 10 gezegen bulunmakta. Haritalar değişiki yerlerden oluşmakta ve yapılar bütünüyle birbirinden ayrı. Kimi zaman çölde, açık alanda savaşırken, kimi zaman da şehir merkezinde savunma yapılması gerekiyor. Açık alanlar oldukça büyük ve savaş için uygun haldeler. Oyunda var olan 4 ırkın kendi içinde 5 birimi bulunmakta. Bölümlere başlangıç yapmadan evvel, o bölümde yönetmekte olunan ırkın istenilen askerini seçme şansına sahipsiniz. Savaşırken öldüğümüz takdirde, başka bir asker seçip, giriş noktasını değiştirilebiliyor.


Savaş yerine girildiği zaman sol altta radar mevcut. Burada düşman askerlerini ve kullanıcı birliklerinin yerleri görülebiliyor. Sahip olunabilecek önemli yerler de radarda belirtilmkete. Sağ üst köşede, oyuncu canı ve ateş etmekte olunan düşmanın sağlık durumu hakkında bilgi verilmekte. En önemli yerlerden biri ise, ekranın üst orta kısmında var olan sayılar. Bu sayılar, her iki ırkın da bölüme giriş puanlarını göstermekte. 

Oyunun inceliklerinden bahsettikten sonra, bu oyuna nasıl sahip olunacağı konusuna değinmekte fayda var. Oyunu değişik mecralarda satın alabileceğiniz gibi oyuna dair ürünleri de bulabileceğiniz http://www.bursagb.com/Star-Wars-Battlefront-Origin-CD-Key/ linkli internet sitesinden uygun fiyatlara sahip olabilrsiniz.

Star Wars Battlefront, Star Wars Battlefront Origin
Star Wars Battlefront Standard Edition ORIGIN Global Steam Wallet Kodu. BursaGB Stoklarında Ucuz ve Hızlı Star Wars Battlefront ORIGIN CD Key
Star Wars Battlefront ORIGIN CD Key
Star Wars™ Battlefront™
Standard Edition Details
Star Wars™ Battlefront™ Ultimate Edition
Ultimate Edition Details
Star Wars™ Battlefront™


Ürün
Star Wars Battlefront ORIGIN CD KEY

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0 0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*