Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

2 ürün bulundu

View

450 ZEN Perfect World

Sold by: BursaGB

  • Dijital olarak teslim edilir.

900 ZEN Perfect World

Sold by: BursaGB

  • Dijital olarak teslim edilir.
Oyun Hakkında
  

       Çin’de ünle ve çağdaş bir yazar olan Louis Cha’nın yazdığı ve Perfect World Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği Swordsman, ming hanedanı dönemi jianghu kültürünü yansıtan bir MMORPG türü oyundur. Uzakdoğu kültürlerinin tüm özelliklerini içerisinde barındıran oyun, dövüş sanatları ve toplu savaşları ile çok heyecan vericidir. Dövüş sanatları okullarının rekabeti ile çeşitli savaşlar yapılarak, oyunda sahip olunan karakterlerin yetenekleri geliştirilmektedir. Makul seviyedeki grafikleri ile online olarak oynanabilen oyun, Uzakdoğu severlerin ilgisini oldukça fazla çekti. Tüm dünyada binlerce kullanıcının, değişik deneyimler yaşadığı ve halen devam eden başarılı server aktiviteleri ile popülerliğini sürdürüyor.

            En iyi yönlerinden biri olan, karakterin kontrolü oldukça başarılı yapılmış. Ayrıca savaş esnasında hedefinize defalarca tıklamaya da bir son verilmiş. Bir kere hedefe tıklamanız tüm ataklarınızın hedefe doğru olması için yeterli. Swordsman kaliteli grafikleri olmasına rağmen, abartı sistemlere ihtiyaç duymadan çalışabilen bir oyun. Oyunda kullanılan müzikler ve çeşitli sesler aslında oldukça başarılı olsa da batılı oyuncular için pekte uygun görülmemiş ve oyunun ayarlarından, müzikler genelde kapatılmaktadır. Yine bir detay da oyun dili ile ilgili. Orijinal sürümde İngilizce desteği yok ve Çince kullanılmış olan oyunda, alt yazıların yeterliliği tartışılmaktadır. Dil desteği ve Türkçe yamalarını BursaGB.com sitesinden bulabilirsiniz. Swordsman incelemesi adına çok fazla detayı olan bir oyun olmasına rağmen, deneyimi yaşayarak anlaşılması daha kolaydır. Çok fazla kullanıcıya sahip oyun, MMORPG severlerin gönlünde farklı bir yere sahip. Merakları gidermek için biraz oyun içeriğinden bahsedelim.

Swordsman Oyunu Zen fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

            İlk olarak hikayenin bu tarz oyunları oynamaya başlayanlar için biraz zor olduğunu, ancak deneyimli oyuncuların büyük zevkler aldığını söyleyebiliriz. İyi kurgulanmış senaryoda on farklı dövüş ve savaş okulunda, karakter eğitim yaparak deneyim kazanabiliyor. Oyunun yüklenmesinden sonra karşımıza karakter seçimi ve hazırlığı geliyor. Saç göz gibi azda olsa ince detaylar ile karakterinizi hazırlayıp, oyuna girdiğimizde, ekranın sağında görevlerimiz, solunda da harita ve mesajların görselleştiği alanı görüyoruz. Aslında ekran kullanımı açısından oldukça tanıdık bir düzene sahip Swordsman, klavye ve mouse koordinasyonu ile oynanıyor. Görevleri tamamladıktan ve level atladıktan sonra, oyun hikayecisi karşımıza gelerek bazı durumları anlatıyor. Bu anlatılar mistik bir hava içerisinde geçse de, dil desteği ve alt yazı sebebiyle kafa karışıklığına yol açabilir. Bineklerin bulunduğu oyunda gitmek istediğimiz alana bir tıklama yeterli. Yine saldırı ve savaş seçenekleri için, uzaktaki hedefe tıklayıp, menzile girene kadar ilerleyip, saldırıyı otomatik olarak başlatıyor. Çok eğlenceli ve ilerlemeye bağlı senaryoları ile başarılı bir oyun.

En Ucuz Swordsman Oyunu ZEN Fiyatları – Hemen satın al

            BursaGB.com internet adresi ile Swordsman deneyimini yaşayabilirsiniz. Hem oyunu hem de birçok yardım, yama ve eklentileri kolayca alabilir ve karakterinizin server’deki liderliğini sağlayabilirsiniz. Sitedeki kampanyalar hakkında ilk bilgileri almak için BursaGB.com’a üye olabilirsiniz. Hem kredi kartı hem de banka hesapları ile kolay ve güvenli şekilde, oyun alışverişi ve oyunlarda kullanılan, oyun paraları ve çeşitli altınları almanız mümkündür.


https://www.arcgames.com/tr/games/swordsman adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Para Yükle” butonuna tıklayın.

Açılan pencereden “BursaGB/E-pin” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa almış olduğunuz NeverWinter Zen kodunu girin.

“Submit” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

İşleminiz tamamlandı Torchlight II zen hesabınıza sorunsuz yüklendi Keyifli oyunlar.0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*