Battlefield Hardline

%7 İndirim
3,98 TL kazanç
+55 Puan

Battlefield Hardline CD-Key

59,76
55,78

Oyun Hakkında

Battlefield Hardline

 

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline'ın bir kişilik modunda kötü adamları öldürmek kadar tutuklamak için de şansınız mevcut. Suçluları canlı olarak ele geçirmek oyunun büyük bir sürprizi.

Değişik türdeki oyunlarda kötü adamlara oranla bu elemanlar polise saygı gösteriyorlar ve bu durum da oyuncuya seçenekler sunmuş olmaktadır. Üç veya daha az kişiden meydana gelen bir grupla karşılaştığınız zaman rozetinizi çıkartıp onlara teslim olmalarını söyleme imkanına sahipsiniz. Seçenekler burada karşımıza çıkıyor. Tutuklamak veya vurmak... Eğer gözden uzak iseniz suçluları tutuklamak yapmanız gereken en iyi şey, çünkü bu sayede yeni silahları ve eşyaları açmak için ihtiyaç duyacağınız tecrübe puanlarını toplayabiliyorsunuz.

Şayet iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, oyunun, gizlice ilerleyip herkesi tutuklayabilmenize imkan sağlayacak tarzda düzenlendiğini göreceksiniz. Düşmanlarımın sayıları birer birer azalırken tek bir mermi bile kullanmamış olma deneyimi yaşayacaksınız.

Özenli şekilde hazırlık yapabilirseniz, düşmanlarınızın görüş açılarının radarınızda göründüğünü fark edeceksiniz. Şayet dikkat çekmezseniz birçok bölümü tek bir kurşun atmadan geçme şansına sahipsiniz.

Oyunun karakterleri de dikkat çekici. Her şeyi reddeden partnerim, sert patronum, eski polislerden oluşan toplama grup, sarhoş suçlular ve birkaç hain... Başarılı konuşmalar ve animasyon hepsi de gerçekten birer insan gibi hissettirmekteler.

Hardline'ın oyuncular sunduğu son sürpriz ise oyunun içindeki mizah olarak dikkati çekiyor. Bazı bölümlerde katıla katıla güleceğinizi fark edeceksiniz. Örnek verecek olursak, bir dünya suçlu ile karşılaştığınız zaman oyunun "Kıpırdamayın, tutuklusunuz..." şeklinde bağırmam için sizi inatla uyarması ya da şanssız bir forklift kazası neticesinde 10 milyon dolarlık kokain'in araya gitmesi gibi durumlarla karşılaşacaksınız. Oyundaki mizah dolu sahneler hiç de zorlamayla çıkmış gibi durmamakta ve Battlefield oyuncuları için tek kişilik modu daha zevkli hale getirmektedir.

Hardline'ın multiplayer ortamı ise bayağı enteresan olmuş. Şayet ağzı bozuk bir 'gamer' çocuk büyüyüp polis ya da suçlu olsaydı, Hardline tam da onu temsil eden oyun olabilirdi. Birbirleriyle devamlı olarak kaba konuşan karakterler, doğru kullanıp kullanmadığını dikkat etmeden internet klişelerini ardı ardına tekrarlamalar, aracını savaşa doğru sürerken bangır bangır müzik açmalar gibi gariplikler mevcut.

Yeni eşyalar olan grappling hook ve zip line, bize yüksek/stratejik yerlere çıkmak ve süratli hareket etmek adına Battlefield serisinde uzun süredir rastlamadığımız seçenekleri sunuyorlar. Ayrıca eşyaların kuruldukları zaman bütün ekip elemanlarının kullanıyor olması oyunun diğer bir özelliği olarak göze çarpıyor.

Biraz da Hotwire modundan söz etmekte fayda var. Hotwire, Battlefield'in uzun süreli multiplayer havasına gerekli olan kargaşayı getiriyor. Bu modu, klasik bölgeyi ele geçirip savunduğunuz modların yeni ve özel hali olarak hayal edin. Ancak bu kez yapıların ya da sabit yerlerin değil, hareket halindeki araçların kontrolünü sağlamanız gerekiyor. Şayet fazla süratli süremezseniz puan da kazanamazsınız. Bu moddaki esas çatışmalar mobil olarak gerçekleşirken haritanın genelindeki aksiyon da gayet dinamik bir hal alıyor.

Gelelim bu oyuna nasıl sahip olacağınız noktasına. Oyun için gerekli bütün ihtiyaçlarınızı http://www.bursagb.com/battlefield-hardline sitesinden temin etmeniz mümkündür.

 

Ürün
Battlefield Hardline CD-Key

 

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerinİN fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Battlefield Hardline hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
5


Toplam 1 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
umut b**** - 4.05.2018 22:07:57

satın aldım hiç beklemeden direk teslim ettiler ortalama 1-2 dakika falan beklemişimdir en fazla daha önce alışveriş yaptığım siteler bukadar hızlı değildi artık bundan dolayı bursagb yi kullanıyorum :)


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »