Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

0 ürün bulundu

View

Oyun Hakkında

CAFELAND

 

Gerçek cafeland oyunu facebook uygulamaları arasında yerini almış harika ve eğlenceli bir işletme oyunudur. Başlamak için indirme işleminden sonra karşımıza gelen ekrandan ‘’Play game’’ yazan yeri, ardından ise 1 yazılı ilk bölümü seçmeliyiz. Kafe işleteceğimiz oyunumuzda yapmamız gereken işletmemize gelen insanları masaya oturtmak ve onların istedikleri siparişlerini servis etmek olacak. Müşteriler fazla bekletilmeyi sevmiyorlar ve çok beklediklerinde dükkandan kalkıp gidebiliyorlar. Gerçek cafeland oyunu seviye atlamalı olmakla beraber, tam 12 farklı bölümden oluşuyor. Her etap sonrasında daha da zorlaşacak olan oyunumuzun aralarında ‘’shop’’ yazılı kısımdan cafemizi güzelleştirecek eşyalarda satın alabiliyoruz. İnsanlara verdiğimiz hizmetler sonucunda kazanmış olduğumuz paralar ile alışveriş yapabiliriz. İnternet bağlantılı bir uygulama olmasada gerçek cafeland çok eğlenceli bir oyundur. Cafeland oyunu bir  kafe işletmecilik oyunu olarak oldukça çok oynanan bir oyundur. Bakalım sizler Cafeland oyununda ne kadar başarılısınız. Cafeland’ı  ne kadar işletebileceksiniz, müşterilere ne kadar yetişeceksiniz ve mişterilerden para kazanacaksınız?
Güzel tasarlanmış bir cafe işletmeciliği oyunu olan Cafeland oyunu oldukça zevkli ve eğlenceli bir oyundur. Oyuna açtığımızda, yüklendikten sonra gelecek ekranda sağ altta olan ‘‘Cafe Devam Et’’ butonuna tıklayın. ‘’Şimdi Oyna’’ butonuna da tıkladıktan sonra Cafeland işletmeci karakterimizin cinsiyetini belirleyebiliyoruz. ‘’Görünüşü Değiştir’’ butonuna tıkladığınız zaman; saç şekli, karakterler ,ten rengi ve kıyafet olarak, görünüm değiştireceklerdir . Oyunda bulunan yardımcımız, verdiği ipuçları ile ilk yemeğimizi hazırlamamıza yardımcı olacak. Sağ alttaki yemek kitabı ile yapacağımız yemeklerde hangi ürünlerden ne kadar gerektiği bilgisi yer almaktadırr. Marketten de, yemek yapmamıza yarayacak ürünleri satın almamız gerekecektir. Paramız arttıkça ‘’kişileştir’’ butonundan, çeşitli dekorasyon ürünleri alabilir, mekânımızı güzelleştirebiliriz. Sol üstte de sahip olduğumuz para miktarı gösteriliyor. Oyun ileriki bölümlerinde, ödül almaya başlayacağız. Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, uygulamaları ve oyunları ile de en çok kullanılan  platformlardan biri olma özelliğini taşıyor. Facebook geliştiricilerinin ürettikleri oyunlar sayesinde kullanıcılar, bu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirirken oyunu oynayan diğer arkadaşları ile de iletişim halinde bulunabiliyor.Cafeland isimli kafe/restaurant  oyunu, daha öncedende tanıtmış olduğumuz Restaurant  City oyununa yakın benzerlik gösteriyor. Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi bir kafe işletiyoruz. Kafemizdeki tüm detaylardan bizim sorumlu olmamız oyunun oynanabilirlik durumunu daha cazip hale getiriyor. Oyunda bulunan masa, dekor, sandalye,  ocak, çalışanların kıyafeti vb. birçok ince detay bizim kontrolümüzde. Oyunun genel mantığı yemek hazırlayıp müşterilere satışa sunarak elde ettiğimiz kazanç ile işletmemizi daha da büyütmemiz esasına dayanıyor.Oyunda ayrıca görevlerde  bulunuyor. Bu görevleri tamamladığımızda çeşitli ödüllere sahip olabiliyoruz. Bu ödüller arasında satışa hazır yemek, deneyim puanı, para,bulunuyor. Kafemizde müşterilerin verdiği bahşişleri toplayarak aynı şekilde ödüllere de sahip olabilirsiniz.
Cafeland tamamen ücretsiz bir oyundur. Bunun yanı sıra belirli bir miktar karşılığında oyun parasına sahip olabiliriz. Ödeme yöntemi ise, Facebook aracılığı ile sağlandığından güven unsurunu arttırmaktadır. http://www.bursagb.com/Cafeland adresinden Cafeland oyununa ulaşabilirsiniz.

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerinİN fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Sitemizde Satılan ürün listesi
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*