Candy Crush Soda Saga

Oyun Hakkında

Candy Crush Soda Saga

 

Candy Crush

Candy Crush Soda Saga ve Farm Heroes Saga'nın üreticilerinden yepyeni bir oyun daha Candy Crush Saga!

Tiffi ve Bay Toffee'ye şeker maceralarında Candy Krallığı boyunca yardım etmelisiniz. Bu büyülü topraklarda ilerlerken muhteşem ve yeni yerler keşfedebilir ve çok tatlı çılgın karakterlerle tanışabilirsiniz! Bu eğlenceli bulmaca macerasında yüzlerce seviye boyunca şekerleri değiştirip eşleştirerek ilerlemelisiniz. Dünyanın en tatlı oyunu olan Candy Crush git gide daha da tatlılaşıyor! Bu tatlı hikayeyi isterseniz tek başınıza isterseniz de en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz! Candy Crush Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyun olup; ancak, ek hamle ya da yeni can gibi bazı oyun içi öğeler için bir miktar ödeme istenebilir. Eğer isterseniz ödeme özelliğini, cihazının ayarlar kısmından uygulama içi satın almaları engelleyerek kapatabilirsin.Yepyeni özel sürprizler için şeker tanelerini toplayarak ve eşleştirerek şeker yolunda ilerlemelisiniz! Zorlu seviyelerde size yardımcı olması için büyük fayda sağlayan büyülü güçlendiriciler bulunuyor. Macera dolu seviyeler tamamlandığında ödüllerin kilidi sırasıyla açılıyor. Oynaması çok kolay ve eğlenceli olan Candy Crush oyununda , ustalaşmak ise oldukça zor . Candy Krallığı'nda yüzlerce tatlı seviyeye  2 haftada bir yeni seviyeler ekleniyor! Arkadaşlarınızı ve yarışanları izlemek için ayrıca bir lider tahtası bulunuyor. Online oynandığında oyun ve cihaz arasında kolay eşleştirme yapılabiliyor .

Candy Crush artık bir oyun fenomeni oldu. Yolda giderken herkesin cep telefonundan, tabletinden oynadığı bir oyun haline gelen ve tatlı bağımlılık yapan bu akıl almaz oyunu üretenler, oyuna şu an bile yeni bölüm yetiştirmeye çalışıyorlar. Cep telefonundan değilde eğer evde bilgisayarda oynamayı seviyorsanız Bursagb.com  ilk akla gelen adres! Aynı renkleri bir araya getirerek ve aradan jelatinleri de götürerek oyunda ilerliyorsunuz. Zevkli ve şekerli bir serüven seni beklediği mobil ortamların vazgeçilmeyen bir diğer oyunudur Candy Crush Saga. Aslında oyun oldukça basit ama biz yine de bilmeyenler için kısa bir özet geçelim. Şekerlerden 3 tanesini yan yana getirerek ortadan yeni şekerler gelmesine ve bize alan açmasını olanak sağlıyoruz. Bazen ekstralar da olabiliyor tabi. Ne kadar çok şeker eşleştirirsek o kadar çok puan topluyoruz. Candy Crush ilerlemeli bir oyun olduğu için ileriki  bölümlerde işimiz daha da zorlaşacak. Tüm dünyada milyonlarca oyucu tarafından beğeniler toplamış olan Candy Crush Saga yeni yüzü ile birlikte bizlere keyifli vakit geçirmemiz için bir fırsat sunuyor. Şekerlerin dünyasındaki zorlu bölümleri tamamlayabilmek için belirli sayıda tıklama izniniz olacağından sayı olarak daha fazla olan şekerlere tıklamanızı tavsiye ederiz. Daha çok puan kazanacağınızdan dolayı bölümleri geçebileceksiniz. Candy Crush Saga gelişmiş seviyede olduğu için oyuncularımıza çeşitli zorluklar sunacak olan oyun çeşitli bölümlerde hiç alışılmadık noktalar ile karşılaşarak oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabileceksiniz.

Beceri Oyunları içerisinde yer vermiş olduğumuz Candy Crush oyunu ile ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/candy-crush  adresinden indirebilirsiniz şimdiden başarılar ve iyi eğlenceler .


Ürün
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin

 

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Candy Crush Soda Saga hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »