Clash Of Clans

+25 Puan

Google Play 25 TL

25,60
25,36
+50 Puan

Google Play 50 TL

51,19
50,70
+101 Puan

Google Play 100 TL

102,38
101,40
Google Play USD
%6 İndirim
2,09 TL kazanç
+31 Puan

Google Play 5$

33,52
31,43
TEDARİK AŞAMASINDA
%6 İndirim
4,19 TL kazanç
+62 Puan

Google Play 10$

67,03
62,84
%6 İndirim
6,29 TL kazanç
+94 Puan

Google Play 15$

100,62
94,33
%6 İndirim
10,48 TL kazanç
+157 Puan

Google Play 25$

167,59
157,11
%6 İndirim
20,91 TL kazanç
+313 Puan

Google Play 50$

334,51
313,60
%6 İndirim
42,63 TL kazanç
+639 Puan

Google Play 100$

682,07
639,44
Google Play EURO
%3 İndirim
3,26 TL kazanç
+114 Puan

Google Play 15 EURO

118,17
114,91
%3 İndirim
5,17 TL kazanç
+182 Puan

Google Play 25 EURO

187,68
182,51
%3 İndirim
9,94 TL kazanç
+351 Puan

Google Play 50 EURO

361,44
351,50
iTunes Gift Card TL
+25 Puan

25 TL Apple Store Bakiye

25,73
25,24
+50 Puan

50 TL Apple Store Bakiye

51,45
50,47
+101 Puan

100 TL Apple Store Bakiye

103,95
101,97
TEDARİK AŞAMASINDA

Oyun Hakkında

Clash Of Clans

 

Günümüz mobil oyunları arasında bir yıldız gibi parlayan Clash Of Clans oyunu her kültürden ve her yaştan insanın ilgisini çekerek yükselmeye devam ediyor.


           Çok oyunculu oynama imkânı ile kullanıcıların karşısına çıkan bu mobil oyunda, çevrimiçi bir strateji oyunu olma özelliği insanların her zaman ilgisini çekiyor.

 Bu oyunda oyuncular dışarıdan gelen saldırılara karşı köylerini korudukları gibi başka köylere saldırıp başarılarını arttırabiliyorlar. Klanlar kendi içlerinde birbirlerinin alanlarına askerler ve ordular gönderebiliyorlar.

Oyunda ilerleyebilmek ve gelen saldırılara karşı koyabilmek adına Yeşil taş gibi yardımcı materyaller kullanılabiliyor. Yeşil taş kullanıldığı durumlarda oyuncular daha hızlı bir şekilde seviye atlayabiliyorlar, böylece yükselme hızı da oldukça fazla oluyor. 

Clash Of Clans Yeşil taş fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Clash Of Clans Elmas alımı internet üzerinden yapılabiliyor internet arama motorlarına ‘’Yeşil taş ve elmas satın alma’’ yazıldığında bu materyalleri edinebileceğiniz web adresine yönlendiriliyor. Bu anlamda BursaGB web adresinden kredi almak için belli miktarda Türk lirası ödenmesi gerekiyor.

Play hesabına bu para aktarıldıktan sonra oyun içerisinden elmas ve yeşil taş alma işlemi yapılabiliyor. Bu yardımcı yeşil taşlar oyun içerisinde de ot, çalı ve ağaçlar toplanıldığında kazanılabilse de bu taş kazanma hızı çok yavaş oluyor bu sebeple oyuncular kredi kartları ile oyun içerisinden yeşil taş almayı tercih ediyorlar. 7 Ekim 2013 Android markette yerini alan uygulama günden güne oyuncular arsında yayılıyor ve severek oynanıyor.

Clash Of Clans Elmas Nereden satın alırım?

Clash Of Clans Elmas yeşil taş  Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüMobil
KategoriStrateji
Yayımcı Supercell
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor" 


Oyun Hakkında

Clash Of Clans Yeşil Taş Nasıl Yüklenir?              

Google Play Hediye Kartları Nasıl Kullanılır?

https://play.google.com/store adresinden Google Play'a giriş yapın.

Sitenin Sol üst köşesinde yer alan “Kod Kullan” butonuna tıklayın.

Açılan sekmede 'Hediye kartı veya promosyon kodu gir' Yazan boşluğa BursaGB'den satın aldığınız Google Play Kodlarını giriniz.

'Kod Kullan' butonuna tıklayınız. Böylece işleminizi tamamlayınız.iTunes Hediye Kartları Nasıl Kullanılır?

https://itunes.apple.com adresinden App Stora'a giriş yapın.

Sitenin en al köşesinde yer alan “Kod Kullan” butonuna tıklayın.

App Store uygulamasında Öne Çıkanlar kategorisinin en altında “Kodu Kullan” (Redeem) seçeneğini görebilirsiniz:


Clash of Clans Yeşil Taş, Elmas  fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Oyun oynamak insanları motive eden bir hobidir. Her insanın mutlaka deşarj ettiğine inandığı bir oyunu vardır. Oyunlar insanların içinde bulunduğu sıkıntıları bir an için unutturan eşsiz kurtarıcılardır. Kişileri tam bir motivasyon içerisinde pozitif enerji vererek tüm olumsuz düşüncelerden arındıran oyunlar birçok insan tarafından büyük beğeni ile oynanmaktadır.  Küçük, büyük demeden minyonlarca kullanıcı tarafından oynanan online oyunlar giderek artmaktadır. Her oyunun kullanıcılarda yarattığı etki farklıdır.  İş ya da aile stresinden uzaklaşıp kendine zaman ayırmak isteyen kullanıcıların en büyük rahatlama aracı online oyunlardır.  Tüm dünyada merak uyandıran oyunlardan bir tanesi de Clash Of Clans adıyla bilinen oyundur.

Clash Of Clans, 2012 yılında piyasaya çıkan bir oyun çeşididir. Bu oyun oldukça stratejik bir oyundur. Oyunun en iyi yanlarından biri çok oyunculu oynanabilmesidir. Oyun kullanıcıların, kötü amaçlı saldırganlara karşı, kendi köylerini savunmasını gerektiren bir oyun türüdür. Bu oyun çeşidinde kullanıcılar kendi köylerini inşa ederlerken, kendi askeri güçlerini de elde ederler. Kullanıcılar aynı zamanda köylerini korumak adına birçok sayıda kullanıcı ile birlikte köylerini savunmak için birlik olarak saldırabilmektedir.

Oyunun en güzel yanlarından biride online olarak konuşabilme imkanıdır. Bu şekilde kullanıcılar birbirleri ile arkadaş olup birbirilerinin birliklerine girebilme şansı yakalarlar. Oyunda kendi köyü yaratabilmek büyük önem taşımaktadır.  Bu oyuncunun kendini geliştirmesi için ve oyunda kazanabilmesi için önemli bir unsurdur.  

Clash Of Clans mistik bir havaya sahip bir oyunda diyebiliriz. Çünkü oyun esnasında büyü çeşidi de kullanmak mümkündür. Örnek vermek gerekecek olursa iyileştirme büyüsü gibi… Adından da anlaşıldığı üzere bu büyü birliklerin saldırı anından korunmasını amaçlar. Oyunda 16 çeşit asker konumu bulunmaktadır. Birkaçını saymak gerekirse bunlar okçu, dev, goblin, barbar şeklindedir.  Savunma yaparken olası saldırılar için tuzaklar kurmak mümkündür. Oyunda köyü yaratmak, zamanla oluşabilecek bir olgudur. Oyunda zamanın büyük önemi vardır.  Clash Of Clans, oyunda köy seviyeleri 1’den başlayıp 12. Seviyeye kadar yükselmektedir.  Birçok kullanıcı tarafından büyük beğeniyle oynanan bu oyun birçok özelliği ile oyunculara keyifli bir zaman dilimi yaşatmaktadır.

Clash Of Clans, oyununu www.bursagb.com sitesinden satın almak mümkündür. İster facebook adresinizden siteye bağlanabilir, isterseniz üye olup birçok fırsat indirimlerinden yararlanmanız mümkündür. www.bursagb.com sitesi huzurlu oyunun tek adresi olarak sizlere tam bir güven vermektedir.  Oyun sever müşterilerine en uygun fiyatları sunarak, uygun ödeme koşullarıyla müşteri memnuniyetini sağlamış olan site 2006 yılından beri faaliyettedir.   Oyunların hızlı ve sorunsuz satın alınıp oynanmasının yanı sıra site yaptığı kampanyalarla da büyük ilgi toplamaktadır.  Clash Of Clans oyunda başarılı bir köy kurucusu olmanın tadını çıkarmak isteyen oyun severler için tam zamanı… Köy kurtarıcısını bekliyor o zaman ne duruyorsun? Hemen adresinden www.bursagb.com Clash Of Clans Elmas, Yeşil Taş satın al sende köyünün kahramanı ol.

   Sitemizde Satılan Clash Of Clans ürün listesi

Google Play 10$
Google Play 15$
Google Play 25$
Google Play 25 TL
Google Play 50 TL
Google Play 100 TL
25TL Apple Store Bakiye
50TL Apple Store Bakiye


Sitemizden Hemen Clash Of Clans - Yeşil Taş satın almak için: Tıklayınız...

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
KategoriMMORPG
YayımcıBUFF
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Clash Of Clans hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »