Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Diablo 4

1 ürün bulundu

Oyun Hakkında

Blizzcon fuarında 1 Kasım 2019 tarihinde duyurulan ve 1996 yılında serinin ilk oyunu çıkan efsanevi Diablo serisinin yeni oyunu Diablo 4, ön siparişe açıldı !  sende BursaGB üzerinden Diablo 4 Satın al, indirimli fiyat avantajıyla beraber +300 Puan kazan !  Ön sipariş verdiğiniz Diablo 4 EU Battle net cd key fiyat dalgalanmalarından etkilenmeden size Blizzard tarafından belirtilen tarihte teslim edilecektir. (belirtilen Diablo 4 çıkış tarihi öngörüdür.)

Aksiyon Dolu Bir Hikaye : Diablo 4 

Diablo 4, sürükleyici hikayesiyle beraber aksiyon dolu çok seçenekli oynayışla keşfedilebilir devasa Sanctuary haritasında geçecek. Büyücü olan Sorceress ile şimşeklar çaktırıp, düşmanlarınıza bu mistik gücünüzün gazabına uğratabilir, Barbarian ile kusursuz fiziksel gücünü kullanarak her cephede mücadele edebilir ve Diablo 2 ile tanıdığımız vahşi kurt ya da yükselen ayı olarak bilinen, doğanın gücünü düşmanlarına yıkan Druid sınıfları dışında iki sınıfın daha geleceği duyuruldu.Diablo 4 geliştirici ekibi, çapraz platform desteği ile tüm platformlardaki Diablo 4 oyuncularını bir araya getirmeyi planlıyor. Yani Xbox, Playstation ve PC oyuncuları aynı anda Diablo 4 oynayabilecek ! böylece Diablo 4’ün devasa evreni milyonlarca oyuncuya aynı anda ev sahipliği yapabilecek. Diablo 4 çıkış tarihi için ise henüz net bir açıklama olmasa da gözler 30 Aralık 2021 tarihini gösteriyor. Oyun 1 Kasım 2019 tarihinde duyuruldu ancak o zamandan beri oyunun çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Diablo 4 Hangi Platformlarda Yayınlanacak ?

PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkış yapacak Diablo 4, bahsettiğimiz çapraz platform desteği ile bu üç devasa platformdaki oyuncuları bir araya getiriyor.


0 0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*