Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

1 ürün bulundu

View

Dragon Age Inquisition ORIGIN CD KEY

Sold by: BursaGB

  • İlgili oyununun içinde, belirteceğiniz karaktere dijital olarak teslim edilir.

40.70 TL

Sepete Ekle
Oyun Hakkında

DRAGON AGE:İNQUİSİTON

 


DRAGON AGE: İNQUİSİTON

Zevkin belli bir ölçütü yoktur ancak, onlarca saatlik oyun süresi boyunca sıkılmayacağınız bir oyun sizi bekliyor. Bu RPG'yi diğer oyunlardan ayıran başlıca özellik ise büyük bir oyun haritası sunmasına karşın haritanın her yerini, her yönüyle dolu dolu oyunculara sunması ve bu genişliğin içinde sıkılmamaktır. BioWare'ın oyunlarından alışık olduğumuz durumlara yine karşılaşsak ta oyun mekanikleri genel anlamda iyi gözüküyor. Inquisition, RPG oyunlarının yavaş yavaş arka planda kalmaya başladığı bu dönemde, kavranılması zor hikayesine rağmen oyuncuyu sıkmamayı başarıyor.

Alışagelmiş tarzda bir macera grubunun önderi değil, iç savaş ve siyasi çekişmelerden dolayı parçalanmış topraklara barış getirme görevinin tam ortasında, yani asıl adam konumundasınız. Ekibin yönetilebilen fazlaca ufak parçası mevcut, ama değişik yerler keşfetmek ve yeni görevlere başlamak için de güç gerekmektedir. Bu sayede bitirdiğimiz bütün yan görevler direkt ana hikayeye bağlanarak gaye edinmiş olmakta. Yani her şey birbiriyle ilişkili hale geliyor. Üstelik yan görevlerin, ana görevlerden pek farkı yoktur.

Inquisition' ın birçok haritası oyunculara ilk başta kısıtlı, dar ve boğuk gelse de oyun ilerledikçe oyuncular yanıldığını anlıyor. Oyun haritaları kısa sürede büyük bölgeler haline geldiler ve ilerledikçe bu bölgeler derinlik kazandı. Uzun süre keşif ve görevleri yerine getirdikten sonra haritanın daha da fazla görevle dolduğunu göreceksiniz. Oyunun sunduğu görev haritası da fazlasıyla kullanışlı ve yol gösterici.

Görev sayısı ve farklılığı ve yan görevlerin dahi uğraşmaya değer olması ve doyum hissi vermesi oyunun artılarından biri. Bu yan görevler bile en ufak sıkıntı vermiyor. Dragon Age: Inquisition'da ise saatlerce oturup huzur bulacağınız yerler mevcut. Haritada sadece oyunu tanımanın bile ayrı bir tadı var. Ferelden ve Orlais'nin birçok bölgelerinde açık alanlar ve önceden belirlenmiş güzergahlar arasındaki denge iyi sağlanmış. Sahibi olmayan kaleler ve oyunun ilerleyen yerlerindeki keşfedilmemiş topraklar oyuncuyu sürekli görevini bırakıp gitmeye teşvik ederken, kolay ve açık güzergahlar da "Önce görev gelir" mantığını tetiklemeye yetmekte. Yine de zaman zaman özgür ruhunuz vücudunuzun yönetimini ele geçirdiğini fark edeceksiniz ve insan ayağının değmediği topaklara çokca defa yol alacaksınız. Harita ve yön bulma kurulumu oldukça kusursuz olmakta ve hatta hiçbir zaman çıkmaz bir yola girmediğinizi göreceksiniz. Çünkü oyunda yeni bir şeye denk gelmeden tek bir yöne doğru bir şekilde ilerlemek pek mümkün olmuyor. Daha da muhteşem olan durum ise hiçbir şey ama hiçbir şey laf olsun diye yapılmış hissi vermiyor. Her deliğin, her inin, her eşyanın hatta her ağacın orada bulunmasının bir nedeni varmış gibi hissediyorsunuz.

 Bu ilgi çekici oyunu en kısa sürede oynamanızda fayda var. Bu noktada oyunla ilgili ürünlerin nereden alınacağı konusu gündeme geliyor. Oyunculara bu konuda http://www.bursagb.com/dragon-age-inquisition sitesi yardımcı olmaktadır.


Ürün
Dragon Age Inquisition CD KEY


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*