BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

Kategori Adı : DrakinGame
Açıklama :
Oyun Hakkında


2006 Yılında ShieldShard Game serverini açan ve yıllardan bu yana oyunculara hizmet veren DrakinGame, %100 Bugsuz ve sorunsuz ve PK sunucusu olmayı hedefleyen ekibi, Sheild serveri ile oyunculara en iyi Farm’ı deneyimlerini yaşatacak.


ACME bünyesinde yer alan DrakinGame, hilelere karşı korunmalı ve oyuncuların talepleri doğrultusunda güncellemeleri hazırlayıp yayınlayan bir sunucu. Scroll of Fishka NPC’sinde Scream Scroll, Speed-Up Potion, Spirit of Genie, Genie Hammer ve Gem of Life gibi onlarca içeriği barındırıyor. 

DrakinGame GB ve KC 


“Gerçekten Oynanabilir bir SERVER için mücadele veren DrakinGame, 70 Quest sorununa PK’lı bir çözüm getirildiğini bildirdi. Ayrıca pazarı canlandırmak için 70 Quest Box itemlerini ekliyor ve mobların respawn süresini 2 saat olarak ayarladı.


DrakinGame CPoint ile oyun içerisinden bir çok item ve paketleri satın alabilirsiniz. CPoints satın almak için ise DrakinGame’in resmi CPoint ve GB satıcısı BursaGB’yi kullanabilir ve satın aldığınız kodları anlık olarak teslim alabilirsiniz. GB satışları ise sabah 09:00 ile gece 02:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Yine aynı saatler aralığında canlı destek ile iletişim kurabilir ve WhatsApp destek hattımıza ulaşabilirsiniz. 

Knight PVP’ler BursaGB’de Sizlerle !


DrakinGame’in geliştiricisi olan ACME’nin DrakinGame ve Alemgame gibi tüm oyunlarının CPoints satışları resmi olarak BursaGB üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sizde 12 Yıldan bu yana oyuncular için E-Pin, CD Key ve oyun parası alış & satış işlemlerinizi BursaGB üzerinden güvenilir ödeme kanalları aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih eden yüzbinlerce müşterimize teşekkürler ! 

DrakinGame GB ve Cpoint’i Neden BursaGB’den Satın Almalıyım ?


BursaGB, ACME’nin yetkili satıcısı olduğundan sadece BursaGB bayileri ve BursaGB’nin resmi sitesi üzerinden DrakinGame satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Canlı destek hizmeti, güvenilir ödeme kanalları ve her alışverişte bonus CPoints fırsatı sizi bekliyor.

DrakinGame GB ve Cpoint Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor ?


Satın almak istediğiniz CPoint paketini seçip sepetinize ekleyin. Ardından ister üye olarak isterseniz de misafir sepetini kullanarak ödemenizi gerçekleştirin. Ardından kodunuz hemen size iletilecektir. (Üye olarak satın alan müşterilerimizin kodları “Siparişlerim” kısmına iletilirken, misafir sepeti ile alışveriş yapan müşterilerimizin kodları telefonlarına SMS olarak gönderilmektedir. 

DrakinGame Gold Bar ve Cpoint Hemen Teslim Edilir mi ?


CPoint satışlarınız hemen teslim edilirken, Gold Bar alım ve satış işlemleriniz sabah 09:00 ve gece 02:00 saatleri arasında yoğunluğa bağlı olarak birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet