Drug Dealer Simulator

%6 İndirim
2,08 TL kazanç
+29 Puan

Drug Dealer Simulator Steam Key

32,00
29,92

Oyun Hakkında

Steam’de yayınlanan yepyeni bir simülasyon oyunu ! üstelik, bu seferki Simülasyon türü, suç dünyasının içine girmenizi ve bir çizgiye bağlı kalmadan, her hareketinizin sonucunu yaşatabilecek seviyede. Sende BursaGB üzerinden indirimli Drug Dealer Simulator satın al ve suç dünyasındaki yolunu belirle.  

Kendi Suç İmparatorluğunu İnşa Et !

Drug Dealer Simulator, suç dünyasının karanlık sokaklarında kendi kararlarınızı verebileceğiniz bir deneyim sunuyor. İşlere sıfırdan başlayıp, doğru hareketler sonucunda ileri seviyelere gelip kendi çetenizi kurma yolunda ilerleyebilir ve yeraltı dünyasında güç, itibar ve para sahibi olabilirsiniz. 


Üret, sat ve paranı oyunun seyrini değiştirebilecek şekilde dikkatli harca. Sivri zeka ve sinsilik çok önemli ! çünkü bu oyunda para kazanmanın riskleri çok yüksek. Polislerden ya da yanlış anlaşmaların sonucu kartellerden kaçabilmek bir hayli zor. 

Drug Dealer Simulator Oyununu Nasıl Satın Alabilirim ?

BursaGB’den Drug Dealer Simulator Steam paketini seçin, Steam profilinizi belirtin ve oyunu sepetinize ekleyin. Hemen ardından ödemenizi gerçekleştirin. İşlem tamam ! En hızlı sürede oyun size teslim edilecek.


Drug Dealer Simulator, sipariş esnasında belirttiğiniz Steam profilinize teslim edilmektedir. Teslim süresi minimum bir, maksimum 5 dakikadır. Teslim aldığınız oyun BursaGB güvenilir sistemi ile size gönderir ve oyunu sizden geri alamaz. 


Ayrıca her tamamlanan alışverişinizden kazandığınız puanlarla yüzlerce TL değerinde haftalık ve aylık çekilişlerimize katılabilirsiniz. 

En Yeni Steam Oyunları BursaGB’de !

Türkiye’nin popüler oyun satış platformu BursaGB’de popüler Steam oyunlarını indirimli fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsin. Escape From Tarkov, Football Manager 2020 ve Red Dead Redemption 2 gibi daha yüzlerce oyun indirimli ve bonus puan fırsatıyla seni bekliyor !

Drug Dealer Simulator hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »