Escape From Tarkov

%31 İndirim
123,00 TL kazanç
+276 Puan

Escape From Tarkov Standart Edition

399,00
276,00
+650 Puan

Escape From Tarkov Left Behind Edition

650,00

Oyun Hakkında

Üst düzey gerçekçi bir hayatta kalma oyunu mu arıyorsunuz ? BursaGB üzerinden Escape From Tarkov satın alma işlemini 115,50 TL indirim avantajıyla tamamlayabilir ve inanılmaz gerçekçi bir savaş deneyimine katılabilirsiniz.

Gerçekçi FPS Deneyimi : Escape From Tarkov

En gerçekçi FPS oyunları ve hayatta kalma oyunları kategorisinde boy gösteren Escape From Tarkov, 5 yıldan fazla bir süredir geliştirme sürecinde ve bu süreç boyunca bir kaç defa oyun motoru değiştirmesiyle gündemdeki yerini almıştı. Oyun motorunun değiştirilmesi, geliştirici ekibin oyunun ciddi anlamda gerçekçi bir deneyim yaşatmak istediğinin büyük bir göstergesi.


Oyun, FPS, RPG-Simulator ve MMO özelliklere sahip hikaye tabanlı bir oyundur. Bu hikaye dahilinde açık dünya ve hayatta kalma deneyimi sunuyor. Oyunun hikayesi ise, oyuncular arasında bir ayrıştırma yaratarak bölgede üç farklı gücün mücadele vermesini sağlıyor. Hikayenin detayları ise şöyle: 2028 Yılında Rusya’nın stratejik bir bölgesi olan Norvinsk’de geçen oyun, siyasal anlaşmazlıklar nedeniyle bölgede Birleşmiş Milletler barış güçleri, Rusya İçişleri Birlikleri ve iki özel askeri şirket olan USEC ve BEAR adında özel paralı askeri grup arasında büyük bir savaşa yol açıyor. USEC, BM tarafına geçerken, BEAR ise rusya tarafına geçiyor. 


Bu savaşın ilk dalgalarında yerel halk bölgeyi terk ediyor ve bölgedeki tüm çıkış noktaları bir bir kapatılıp, içerde kalan dört kuvvetin amansız mücadelesi büyümeye devam ediyor. Ancak, yerel halkın bir kısmı silahlanıyor ve bölgeyi savunmak için koordine oluyor ve diğer güçler tarafından SCAV olarak adlandırılıyor.

Oyuna Başlarken

Oyuna giriş yaptığınızda öncelikle USEC (BM) ya da BEAR (Rusya) takımlarından birini seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz takıma göre karakterinizin dili de belirlenmiş oluyor. Ardından harita ve oyun modunuzu seçip oyuna giriş yapıyor ve giriş yaptığınız moda göre, savaş bölgesinden (haritadan) belirlenen süre içerisinde çıkmaya çalışıyorsunuz. Bölgenin çıkış noktalarına ulaşmada dilerseniz savaşın, dilerseniz gizlenerek ilerleyin. Ancak her saniyesi riskli ve bir hayli dikkat gerektiriyor.


Oyunda kendi deponuz var ve deponuzda yer alan ekipmanları PMC modunda kullanabiliyorsunuz. Ölürseniz, sigortalanmamış eşyalarınız artık sizin değil.

Escape From Tarkov Modları ve Haritaları

Escape From Tarkov, oyunculara iki farklı oyun modu ve geniş bir harita sunmaktadır. Oyun modları arasında en çok oynanan PMC Modu iken, oyuncuların kendini geliştirmesi ve hikaye tarafıyla beraber oyun yapısını tam olarak anlayabilmesi için SCAV modu tercih ediliyor.


Harita tarafına bakacak olursak, oyunculara Shoreline, Factory, Customs, Woods ve Interchange adında 5 farklı harita sunulmuş. 

Escape From Tarkov SCAV Modu Nedir ?

SCAV modu oyuna yeni başlayan oyuncular, oyunun yapısını ve hikayesini anlayabilmek amacıyla gerçek oyuncular ve botların dahil edildiği bu moda girebilir. Bu modda size rastgele silah ve diğer ekipmanlar sağlanıyor. Eğer hayatta kalırsanız oyun sonunda rastgele verilen ekipmanlar sizin oluyor. Ölürseniz, depolama alanınızda yer alan ekipmanlarınız kaybolmuyor. Bunların dışında, savaş sırasında 3 farklı takım oluyor ve bot olan takım SCAV tarafı. SCAV’lara ateş etmediğiniz sürece size düşman olmuyorlar. En ufak bir saldırınız ile tüm haritadaki SCAV’lar düşmanınız oluyor. Sizin dışınızda 1 ya da 2 farklı düşman olabilir, bu sizin tercihiniz.

Escape From Tarkov PMC Modu Nedir ?

PMC modu deponuzda yer alan ekipmanlarınızı çok iyi seçmelisiniz. Aksi halde en değerli ve güçlü ekipmanlarınız kaybolabilir. Ancak mod esnasında topladığınız ya da satın aldığınız ekipmanları haritada bulunan alpha container’lara koyduğunuzda ölürseniz dahi kaybolmuyor. Bunun dışında haritada gerçek oyuncularla kaos dolu bir savaş veriyorsunuz.

Ucuz Escape From Tarkov Satın Al

Gündemdeki popüler aksiyon oyunu için Türkiye’nin oyun ve oyuncu platformu BursaGB’de inanılmaz indirim kampanyası başladı ! sende BursaGB üzerinden Escape From Tarkov satın al ve indirim avantajını kaçırma. 


Satın aldığınız Standart Editon paket içeriği: Oyunun dijital kopyası, betaya katılma garantisi  ve oyun başlangıcında bonus item (34,99€ Değerinde)


BursaGB, 12 yıldan bu yana Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde oyunculara oyun satış hizmetini sunmaktadır. Canlı destek, kredi kartı ile oyun alışverişi, taksit imkanı ve hızlı gönderim seni bekliyor. Daha fazla bilgi için BursaGB Hakkında sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Escape From Tarkov Kodu Nasıl Kullanılır ?

BursaGB üzerinden satın aldığınız Escape From Tarkov kodunu kullanmak çok basit ! oyunun resmi sitesi üzerinden hesabınızı (yoksa) oluşturup giriş yapın ve sağ üst tarafta bulunan “Profil” sayfasına girin ve 'Activate Promo Code' butonuna tıklayıp Escape From Tarkov Standart Editon CD Key’i girin. Ve işlem tamam ! kodunuzu aktifleştirdikten sonra oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. 

Escape From Tarkov sistem gereksinimleri nedir?

Oyunun sistem gereksinimlerinin minimum tarafına bakarsak, Intel Core 2 Duo ya da İ3 işlemci, 6 GB Bellek ve DirectX 9 destekli 1 GB ekran kartı yeterli. Önerilen sistem gereksinimleri ise İ5 ya da İ7 işlemci, 8 GB bellek ve DirectX 11 Destekli 2 GB ekran kartı yeterli görülüyor. 


Oyun motorunun Unity olduğunu ve üst düzey gerçeklik deneyimi sunan bu aksiyon oyununun üst düzey sistem gereksinimlerini istememesi her oyuncu kesimi için büyük bir avantaj.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit)

  • İşlemci: Dual-core processor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3) ya da 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)

  • Hafıza: 6 GB

  • Ekran Kartı: GeForce GT 1030 / Radeon HD 6850

  • Hard Disk: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

  • İşlemci: Quad-core processor 3.2 GHz (Intel i5, i7) ya da 3.6 GHz (AMD FX, Athlon)

  • Hafıza: 8 GB

  • Ekran Kartı: : GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 360

  • Hard Disk: 8 GB kullanılabilir alan

Escape From Tarkov hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »