Farm Heroes SAGA

Oyun Hakkında

Farm Heroes Saga

 

Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga, 3 veya daha fazla ürünü bir araya getirip birleştirerek toplamamız gereken ve oynadıkça zevkli bağımlılık yapan bir Android bulmaca oyunudur. Oyundaki renkli meyveleri eşlemek ve toplamak için yapmamız gereken tek şey ise yerlerini değiştirmek. Fakat bu eşlemeyi yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmeliyiz. Bunlar ise sınırlı sayıda sahip olduğumuz zaman ve hamle sayısı. Bize verilen süre ve hamle sayısını kullanarak herhangi bir bölümde toplamamız gereken ürünleri toplayamazsak bölümü geçemiyoruz. Bu yüzden zamanımızı ve hamle sayımızı doğru bir şekilde kullanmalıyız.

Dünyanın en popüler ve eğlenceli bulmaca oyunlarından biri olan Candy Crush Saga'nın üreticileri tarafından hazırlanan Farm Heroes Saga, Candy Crush saga gibi oynadıkça  kendine bağlayan bir oyun yapısına sahip.

Oyunu oynamak tamamıyla ücretsiz fakat oyun içerisinde bulunan mağazadan gerçek para ile satın alabileceğimiz fazladan can hakkı veya fazladan hamle sayısı gibi özellikler bulunmaktadır. Bu özellikleri satın alarak daha rahat ve eğlenceli bir oyun oynayabileceğimiz gibi isterseniz satın almadan da oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Farm Heroes Saga oyunun öne çıkan bazı özellikleri hamle sayımız ve tanınan süre bitmeden tüm gerekli ürünleri toplamalıyız. Candy Crush saga gibi oynaması kolay ve bağımlılık yapıcı bir oyun, öğrenmesi kolay fakat zorlayıcı olan bu oyun bize arkadaşlarımız ile yarışma fırsatı veriyor.

Android cihazlarımız üzerinde Farm Heroes Saga oynayabilmek için tek yapmanız gereken şey oyunu ücretsiz olarak indirmek.

Bu harika macerada toplanabilen ürünleri değiştirebilir ve eşleştirebiliriz. Kötü Rakun'un bizim çiftlik topraklarımızı mahvetmesini engellemek için ise Çiftlik Kahramanları ile güçlerimizi birleştirmeliyiz. Rakun'u uzaklaştırmak için üç ya da daha fazla sevimli ürünü değiştirip ve eşleştirmeliyiz! Farm Heroes Saga, oynaması ücretsiz bir oyundur, Farm Heroes Saga oyununda hamleler bitmeden bir sonraki seviyeye geçebilmek için her tür ürünü toplamalıyız.Tamamlanacak dönümlerce lezzetli bölüm ve toplanacak harika sihirli fasulyeler bulunuyor. En iyi puanı kazanmak için arkadaşlarımızı rekabete çağırmalı ve kimin ürünleri değiştirirken en tombul soğanlara ulaşacağını görmeliyiz.Zor seviyelerde bize yardımcı olması için tekrardan şarj edilebilir güçlendiriciler, ek hamleler ve özel güç vericiler bulunuyor.

Yüzlerce bölüm süresinde çilek değiştirme, havuç kıtırdatma kaosunda Çiftlikte bulunan kahramanlarımıza günü kurtarmalarında yardımcı olmalıyız!  Çiftliğimizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri aynı hizaya getirerek eşleştirip kazandığımız puanlarla çiftliğimizi geliştirebilir ve yepyeni bir görünüme kavuşturabiliriz. Sebzelerin aynı olanlarını yukarıdan aşağı ya da sağdan sola aynı hizada ya da alt alta en az 3 adet sebzeyi sıralamalıyız. Hizaladığımız sebzeler yok olarak bize puan kazandıracak. Daha fazla puan kazanmak istiyorsak mümkün olduğu kadar dört ya da beş çok sebze ve meyveyi bir araya getirmeliyiz. Kazandığımız puanlarla çiftliğimize çeşit çeşit hayvanlar alabiliriz.  Bu oyunla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/farm-heroes-saga sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Ürün
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Farm Heroes SAGA hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »