FIFA 20

%33 İndirim
132,60 TL kazanç

Fifa 20 Origin Key

407,00
274,40

Oyun Hakkında

FIFA 20 İÇİN YENİ OYNAYIŞ VİDEOSU YAYINLANDI! (Hemen Tıkla ve İzle)BursaGB üzerinden FIFA 20 Origin CD Key satın alarak ön siparişinizi verin ve %30’a varan indirim avantajından yararlanın. Bunun yanında FIFA oyuncularının bir hayli ilgisini çekecek ön sipariş hediyelerini de kaçırmayın!FIFA 20 Bana Nasıl Teslim Edilecek?

FIFA 20 cd key satın aldığınızda, EA tarafından belirlenen ön sipariş süresinin dağıtım süreci içerisinde kodunuz ekibimiz tarafından

BursaGB hesabınıza tanımlanacaktır. Ardından kodunuzu Origin üzerinden aktifleştirebilirsiniz. FIFA 20 Origin Key olası bir durumda hata verirse, hatalı kod bildirimi yaparak yeni kodunuzu talep edebilirsiniz. Ancak hatalı olma olasılığı çok düşük olmakla birlikte, sadece BursaGB’de değil, diğer tüm satış sitelerinde gerçekleşebilir.FIFA 20 Ön Sipariş Bonuslarında Neler Var?

Satın alacağınız FIFA 20, Standart Editon olarak tanımlanmaktadır. FIFA 20 Standart Editon Ön Sipariş Bonusları ise aşağıdaki gibidir.

  • Beş adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi Yedi maç kiralık Cristiano Ronaldo ögesi

  • FIFA müzisyenlerinin tasarladığı Özel Sürüm FUT formaları


Neden BursaGB’den FIFA 20 Satın Almalıyım?

BursaGB, oyun satış sektörünün en köklü ve en eski firmalarından birisi olmakla beraber, bir çok bayliği, yıllık yüzbinlerce satış hacmi ve geniş ekibiyle beraber en hızlı desteği verip, oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar oluşturmaktadır. Canlı Destek ekibi, Bursa merkezli ofisi ve kullanıcı odaklı güvenlik sistemleriyle ön plana çıkmaktadır. Ayrıca birçok oyunun distribütör yapmış ve G2A gibi satış firmalarının yanı sıra oyun firmalarının da Türkiye pazarındaki dağıtım ve tanıtımını üstlenmiştir.


FIFA 20’de Oyuncuları Ne Gibi Yenilikler Bekliyor?

Öncelikle her sene olduğu gibi, bir önceki oyundan daha fazla geliştirilmiş grafikler ve daha iyi bir fizik motoru kullanıldığını belirtelim. Ayrıca getirilen yeniliklerin yapılan anket ve bildirimlerle sağlandığı açıklandı.


Yapay zekanın geliştirmesiyle daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanan Electronc Arts, maç esnasında yapılan manuel savunmaların, oyuncuların yapacağı kendi savunmalardan daha etkili olacağını açıkladı. Takım desteği ise maçın gidişatına ve o anın değerlendirilmesi yapılarak sağlanacağı ve manuel kaleci kontrolüne de birçok yeniliğin getirileceği açıklandı.


Şimdilik elde edilen bilgiler genel yüzüyle bunlar olmasıyla beraber zaten her yıl FIFA oyuncuları gelen yeniliklerden memnun olduğu ortada. FIFA bu memnuniyeti bozmayacağı ve sürekli oyuncu odaklı geliştirmeler ve yeniliklerin geleceği kesin duruyor.


Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver

5


Toplam 3 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Emre K******* - 1.07.2019 12:12:33

İlgili ve alakalı bir ekip, DH üzerinden geldim vebir kaç olumsuz yoruma rağmen araştırıp satın almaya karar verdim. İşin memnuniyet tarafı bir yana da, şu Volte'yi oynasam yeter bee hemen çıksın.


5 5

Destekleri için teşekkür ederim. Diğer sitelerdeki fiyatlar bir kaç lira daha az olmasına karşın BursaGB ekibinin desteğinden ötürü onlarla alışveriş yapıyorum. Seviyorum sizi <35 5

Donanım Haber'den geldim. Önceki yıllarda da buradan almıştım, gayet memnunum. Sadece bir kere ödeme sistemi tarafından ufak bir problem yaşamıştım o da herkesin başına gelebilecek durumlar.Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »