Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

0 ürün bulundu

View

Oyun Hakkında

FIFA 16 EA GAMES

 

FİFA 2016

FIFA serisi geçtiğimiz seneki versiyonuna kadar her sene oyuna değişik bir özellik ekleyerek oyunu geliştirmişti.

Önceki serilerde kaleci animasyonlarının yerini yenilenmiş animasyonlar tasarlanmış. Kurtarışlar daha gerçekçi ve estetik durumda. Bununla beraber hava toplarındaki başarılı kurtarışları, bacak arasından gol yemeleri, topu doğru yere sektirmeye çalışmaları ve bir sürü ayrıntı sayesinde FIFA 16’in kalecileri muhteşem bir hal almış durumda.

Kornere giden topu kaçırmaları gibi eski serilerdeki hatalar rahatsız edici olmasa da devam etmekte. Oyuncu kaleciyi yönlendirmek istediği zaman bazı sıkıntılar görülmekte. Örneğin hava topunda kaleciyi oyuncu açmak isterse, kaleci değişik yerlere gidebilmekte. Hataları göz ardı ettiğimizde kalecilerden memnun ayrılacağınız nadir futbol oyunlarından birisi de FIFA 16 olarak dikkat çekiyor.

Başka bir dikkat çekici özellik ise şut isabetliliğinin artması. FIFA serisinin diğer oyunlarında şutların büyük bir çoğunluğu kale ve kalenin bir kaç santim civarından geçmekteydi. FIFA 16’da ise gerçekçiliğe yaklaşarak bu isabet oranı aşağılarda seyretmekte. Artık şutların bir kısmı futbol tabiriyle dağlara taşlara gidebilmekte. Bu sayede “bu şut kesin gol” diyeceğimiz şutların sayısı diğer oyunlara nazaran bir hayli azalmış.

Oynanışı belli düzeyde değiştiren bu değişikliklerin yanında, fazlaca küçük başka yenilikler bulunmakta. Bu değişikliklerden kısa kısa bahsetmekte fayda var:

2015 FIFA World Cup’ta bulunduğu için FIFA 16’da yer alacağına kesin olarak bakılan köşe atışlarındaki taktik ekranı oyuna dahil edilmiş. Artık köşe atışlarında oyuncuları ön-arka direğe ve çizgiden koşturma olanaklarının yanında kaleciye yakın olmalarını da ayarlayabiliyoruz. Bu sayede köşe atışlarındaki pozisyon çeşitliliği de fazlalaşmış durumda.

FIFA’ nın seneler önce geliştirdiği çarpışma sistemi muhteşem işlere gebe olsa da birçok sorunu doğurmuştu. Bunlardan en dikkat çekici olanıysa bariz faullerin oyun tarafından algılanmaması gibi. Bu sorun FIFA 16 ile beraber büyük oranda halledilmiş. Oyuncuların birbirine çarpması, bir oyuncunun diğer bir oyuncuyu alıp başka yerlere götürmesi gibi olaylarda hakem düdüğü çalmaktan çekinmiyor.

Havadan pas atmayı seven oyuncular için şikayetçi olunan noktalardan biri düzeltilmiş durumda. Diğer FIFA’ larda havadan pas attığınız zaman top fazla havadan gitmediği için aradaki oyuncu topa müdahale edebilmekteydi. Bu seride ise oyuncu pas atacağı oyuncuyla arasında rakip oyuncu olduğunu fark ettiği zaman topu olabildiğince yukarı atabiliyor.

Oyuncu değiştirmenin yanında başka özelliklere ulaşmak da oldukça rahat duruma getirilmiş. Dizilimleri istediğiniz kadar oynatmak ve oyuncunun mevkisini değiştirmek çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. Hemen hemen kusursuz olan taktik ekranının tek sorunu birbirine çok yakın olan oyuncuların isimlerini ve yorgunluklarını ayırt edemiyorsunuz. Bunun için oyuncunun üstüne gelmeniz gerekmekte. Bu küçük sorunu bir kenara bıraktığımız zaman menü ekranından oldukça memnun kalacaksınız.

Serinin en iyi olan FIFA 16’ e futbol oyunu severlerin, en kısa sürede sahip olması gerekmektedir. Bu oyuna dair satın alınabilecek ürünler için http://www.bursagb.com/Fifa16-Coins-Fifa-16-Origin-Key sitesini ziyaret etmeniz FIFA severler için ekonomik seçenekler sunmaktadır.


Ürün
PC Fifa 16 Origin Cd Key
PS4 Fifa 16
XBOX ONE Fifa 16
15 FUT Standard Gold-Sets PS4 Code
2.200 FUT Points Fifa 16
FIFA 16 - 15 FUT Standard Gold-Sets - Xbox Live Co
FIFA 16 - 15 FUT Standard Gold-Sets -PC


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSPOR
Kategori
YayımcıEA GAMES
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


5 1 Yorum
Çok İyi (1)
100 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*

efe d****   8/16/2018 11:35:45 PM
iyi oyun bence alın