Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Oyun Hakkında

Fortnite V Papel

Epic Games tarafından tasarlanan ve ilk olarak 2017 yılında PC, XBox One ve PS4 olmak üzere üç farklı platformda oyunseverler ile buluşarak kısa süre dünya üzerine milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan Fortine, Battle Royal Pvp ve Save The World şeklinde iki tür moda sahip olmakla birlikte tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekler ile ‘Birbirinden zorlu görevleri başarıyla tamamlayarak hayatta kalmak.’ amacına hizmet eden bir video oyunudur.


Fortnite’da her iki modda da oyun içi para birimi olarak kullanarak sezon başlarında değerlendirilen Battle Pas (Savaş Bileti) başta olmak üzere, satın alacağınız birçok ürün ile daha güçlü bir karakter yaratmanız ve oyunu domine etmeniz adına önemli avantajlar sunan Fortnite V Papel, en uygun fiyat garantisi, satış öncesi, sonrası canlı destek ve güvenilir hizmet çizgisi ile Bursagb’de sizleri bekliyor.


Fortnite V Papel Satın Alma

Bursagb.com üzerinden size en uygun ödeme seçeneğini tercih ederek satın alabileceğiniz Fortnite V Papel kapsamında satış aşamalarını şu şekilde detaylandırmak mümkündür;


1 - Tercih ettiğiniz Fortnite V Papel ve ödeme seçeneği sonrasında ortalama 15 dakika içerisinde ödeme hesabınıza yansır.

2 - Ödemenin hesaba yansıma işlemi tamamlandıktan sonra Fortnite V Papel kodunuz hızlı ve güvenilir bir şekilde size temin edilir. 

3 - Fortnite üzerinden yükleyeceğiniz V Papel kodu ile Fortnite PC mağazası üzerinden hemen alışveriş yapabilir, güçlü bir karakter için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları mağazadan temin edebilirsiniz.


V Papel kodunun kullanımı ile ilgili unutulmaması gereken nokta; size özel tanımlanan kodun tek kullanımlık olduğu ve bu kodu 3. şahıslarla paylaşmamaya özen göstermenizdir.


4.88 58 Yorum
Çok İyi (51)
87 %
İyi (7)
12 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*