Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

0 ürün bulundu

View

Oyun Hakkında

Habbo Hotel

 

   

Habbo Hotel, Sulake Corporation tarafından oluşturulan bir sosyal ağ oyunudur. 2000 yılından bu yana hizmette olan bu sistemin milyonlarca aktif kullanıcısı mevcuttur. Habbo Hotel, özellikle gençler arasında oldukça yaygın bir platformdur. Bu platformda kişiler profillerini oluşturarak tasarladıkları otel odaları ile eğlenceye giriş yapmaktadırlar.


Habbo Hotel oyunu ile birlikte öncelikle siteye kayıt işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Sonrasında profilinizi oluşturuyorsunuz ve oyuna giriş yapıyorsunuz. Profilinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle bu platforma kayıt olabilmek için 13 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ayrıca profilinizi oluştururken doğru bilgiler vermeniz oldukça önemlidir. Çünkü Habbo Hotel sadece bir oyun değil aynı zamanda aktif bir sosyal iletişim platformudur.

Habbo Hotel oyununda kullanıcılar kendi otel odalarını oluştururlar. Bu işlem için oyunda online olmanız ve puan kazanmanız önemlidir. Oyunda ne kadar aktif olursanız otel odanızı o kadar ayrıntılı bir şekilde oluşturma imkanınız vardır. Oyuna kayıt işlemi sırasında Facebook, Twitter gibi sosyal hesaplarınızı kullanarak da kısa bir sürede kayıt olabilirsiniz. Oyuna kayıt işlemi gerçekleştikten sonra Habbo görünümünüzü ve giysilerinizi seçmeye başlayabilirsiniz. Habbo Hotel oyunu ile birlikte sadece otel odası oluşturup, görünümünüzü belirlemeyeceksiniz. Bu sanal dünyada çeşitli arkadaşlıklar edinerek çevrenizi genişletme imkanı da bulabileceksiniz. Habbo Hotel üyesi olan milyonlarca kişi ile iletişime geçebilecek ve sohbet etme imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra tamamlayacağınız görevler ile puanlar kazanabilir ve bu puanları kullanarak çeşitli özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Habbo Hotel oyununda her an aktif olan moderatörler sayesinde güvenlik konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Rahatsız mesajlar aldığınızda bu mesajı gönderen kişiyi engelleyebilir ve sayfa yönetimine şikayet ederek sistemden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sanal dünyada güvenlik oldukça önemlidir ve Habbo Hotel sisteminde güvenlik sağlanmaktadır. Habbo Hotel oyununda Habbo kredisi yükleyerek VIP üye olabilirsiniz.


Habbo Kredi fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Hesabınıza yükleyeceğiniz kredi sayesinde oyun içindeki birçok özellikten faydalanma imkanı elde edeceksiniz. Habbo Hotel VIP kullanıcı olarak sohbet odaları açabilecek ve oyunda çevrimiçi birçok özellikten faydalanabileceksiniz. Bu sayede geniş bir çevre edinme imkanı da elde etmiş olacaksınız. Habbo Hotel’in gelişmiş dünyasında yer almak için VIP üye olmanızda fayda vardır.

Habbo Hotel oyunu için Habbo kredi almak ve VIP üye olabilmek için Bursagb sayfası hizmetinizdedir. Bursagb hesabınız aracılığıyla Habbo Hotel hesabınıza kredi aktarabilirsiniz. Bursagb tarafından belirlenen kredi paketlerinden dilediğinizi satın alarak oyun hesabınıza belirlenen krediyi kısa zaman içerisinde aktarma imkanına sahip olacaksınız. Habbo Hotel’in sosyal dünyasında çevrenizi genişletmek, otel odanızı geliştirmek için VIP üye olmalısınız. Çevrimiçi özelliklerden faydalanmak, oyun keyfinizi katlamak ve profilinizi geliştirmek için Bursagb aracılığıyla Habbo kredi almalısınız. Online oyunlar için 7 gün 24 saat güvenli ve hızlı alışveriş konusunda bu firma siz oyun severlerin hizmetindedir.

 

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Sitemizde Satılan Habbo Kredi ürün listesi


HABBO 5 TRY - HABBO KREDİ -55,00 TL
HABBO 10 TRY - HABBO KREDi -1010,00 TL
HABBO 20TRY - HABBO KREDi -2020,00 TL
HABBO 50TRY - HABBO KREDi -5050,00 TL
HABBO 100TRY - HABBO KREDi -100100,00 TL

Sitemizden Hemen Habbo Kredi satın almak için:Tıklayınız..

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
Türü
Kategori
Yayımcı Sulake corporation
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0 0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*