Haberler
37Games’in BursaGB.com İle Mitoloji Online Ortaklığı

37Games’in BursaGB.com İle Mitoloji Online Ortaklığı

Artık oyun severler, Mitoloji Online oyununu ve oyun içi alışverişlerini BursaGB gibi büyük bir oyun destek sitesinden kolayca sağlayabilecekler.
30.04.2015 15:38:17
            37Games tarayıcı tabanlı oyunların yükseldiği günümüzde, MMORPG türündeki Mitoloji Online ile meraklılarından büyük ilgi gördü ve müthiş bir kullanıcı sayısına ulaştı. Ülkemiz oyun pazarına daha yeni çıkmasına rağmen beklentilerin aşıldığı oyun, kendine has hikayesi ve kalitesiyle göz doldurarak, oyuncuların büyük beğenisini topladı. Türkiye’de oyun pazarında büyük söz sahibi olan BursaGB.com, Mitoloji Online için harekete geçti ve artan kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir adım attı.

Ülkemizde kitleler tarafından çok sevilen 37Games'in yayınladığı Mitoloji Online ile anlaşma yapıldı ve oyunun yeni distribütörlük ortağı olarak adını duyurdu. Artık oyun severler, Mitoloji Online oyununu ve oyun içi alışverişlerini BursaGB gibi büyük bir oyun destek sitesinden kolayca sağlayabilecekler.

Alışıla gelmiş web tabanlı oyunlara göre çok daha fazla aktivitenin yaşandığı oyundaki değişiklikler, 37Games ekibi tarafından profesyonelce yenilenerek Türk oyun severlere sunuldu. Mitoloji Online, Türk oyun severlere sunulabilmesi için çok detaylı bir değişikliğe uğradı, ancak oyunun hikayesi ve tekniği değiştirilmedi. Sosyal medya ve çeşitli web siteleri ile oyunun dışında, oyun için gerekecek birçok materyale sahip olmanızı mümkün hale getirilmesi, 37Gamesin uzman ve başarılı ekibinin çalışmalarıdır. Oyunda birçok değişik görev ve etkinlik bulunmakta.

Arena savaşları, baskınlar, monopoli etkinliği ve oyuncuların kaçırdıkları etkinliklerden telafi ödülleri kazanabilmesi gibi birçok yenilik ve de en önemlisi oyun içi ve dışı iletişim sağlanabilen danışmanlar bulunmaktadır. Tüm bunlar günlük görevlerinizin yanında ekstra kazançlar sağlamaktadır. Çok daha güçlü hedefler için parti ve loncalar kurulup ortaklaşa kazançlar sağlanabiliyor.

Oyunun çok karmaşık görünümüne aldanmamak gerekir. Bu sistem zaten her web tabanlı oyunları takip eden oyuncuların bildiği bir düzendir. Mitoloji Online adına uygun şekilde günlük yaşamımıza ters olarak, devasa yaratıklar, efsane büyüler ve değişik güçleri olan savaşçıları ile oyun severler tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Oyundaki karakterlerin tanıdık olmaları, kullanıcılara daha da kolaylık sağlamakta. Mitolojik tanrılardan Herkül, Helen ve Afrodit’i kendinize çekip, onların müthiş güçlerinden de faydalanabilmeniz mümkün.

MMORPG türüne tutkun olanların, Mitoloji Online ile bekleyen bir diğer özellik ise adlarını tarihe yazdırmaktır. Oyun süresince çeşitli gelişimler göstererek diğer oyuncuların beğenisini ve saygısını kazanabilirsiniz. Serverler arası baskınlar ve turnuvalarda, sizi oyunun popüler kahramanı yapabilmekte ve şehrinize heykelinizi diktirebilmektedir. Oyunun ücretsiz oynama mantığı ilerleyen zamanlarda ücretli itemler ile daha fazla gelişim göster mantığına dayandığını hatırlatmakta fayda var.

Mitoloji Online oyuncuları için kıymetli nesnelerin oyun içi alışveriş ve e-pin ile yapılacak tüm takviyeleri 37Games tarafından başarılı şekilde yapılmaktaydı. Mitoloji Online Türkiye distribütörü olarak yapılan anlaşma gereği oluşturulan ortaklık ile BursaGB.com, Mitoloji Online kullanıcılarına hizmet vermeye başladı.

BursaGB’nin ülkemiz oyun sektöründeki öncülüğü ve kalitesi ile Mitoloji Online için gerekli alış verişler kullanıcılarının hizmetine sunuldu. BursaGB yaptığı anlaşma ile oyun severlerin, sitenin kendi kampanyalarından da yararlanabilecek. 37Games, yaptığı bu ve benzeri anlaşmalar ile Mitoloji Online oyuncularının sayısında artış ve bu artışa oranla ihtiyaçların daha kolay giderilmesini hedeflemekte. Alınan itemleler ile oyuncular karakterlerine büyük katkı sağlamakta. Karakterlerin gelişim göstermeleri oyundaki performansa bağlı olsa da, rakiplerine yetişmek için bazı işleri takviyeli şekilde yapmaları gerekiyor.

Ücretsiz oyna, ücretli yüksel mantığının yaygın olduğu web tabanlı oyunların hemen hepsinde kristal, gold ve bunlara benzer itemleri, hem daha ucuz ve kampanyalı hem de istediğiniz miktarlarda alabileceksiniz. Sistemdeki ödeme şartları ve kolaylıkları sayesinde her an tüm ihtiyaçlarınızın yüksek güvenlik altında karşılanması söz konusu olacaktır. Sosyal ağlar aracılığı ile takip edeceğiniz detaylar, fırsatlardan herkesten önce yararlanmanızı sağlayacaktır. Teknolojik rekabettin arttığı günümüzde bu şekilde yapılan anlaşmalarda, hem ülkemiz hem de oyun severler kazanmaktadır.

37Games’in deneyimli ekibi ülkemizde bu denli popüler olacak bir oyunu kazandırmış olmaları ve oyunun kullanıcılar tarafından her konuda devamlılığını sağlamak için yaptıklar çalışmalar, oldukça takdire şayandır. BursaGB.com gibi oyun dünyasında söz sahibi olan ve oldukça kalabalık bir üyesi olan sistemin dağıtıcılık konusundaki başarısını, artık Mitoloji Online oyununda göreceğiz. İlerleyen zamanlarda başka distribütörlük ve çeşitli anlaşmalar ile her iki grupta adından söz ettirecektir. 

 

Etiketler: Mitoloji Online, elmas, Mitoloji Online elmas, 37games, Mito,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »