Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

APB Reloaded’a Yeni Oyun Motoru Geliyor!

2/8/2016 3:08:42 PM

Dünyada en çok oynanan ve sayılı F2P MMO Açık Dünya Oyunları arasında yer alan APB Reloaded için yepyeni ve daha iyi bir oyun motoru eklenecek. Yeni oyun motorunu gören ve oyundan zevk almayan oyuncuların bile kanına giren bu yeni oyun motoru oyuna bambaşka bir hava katmış. Kaliteli grafikler, eskinden daha iyi bir oynayış biçimi ve sağlam bir optimizasyon sağlayan bu yeni oyun motoru oyunun kalitesini bir hayli artırmış gibi görünüyor.

Oyunun geliştirici firması olan GamersFirst ’in yaptığı  resmi açıklamaya göre, APB Reloaded ’ın oyun motoru neredeyse tamamen yenilenecek. Ayrıca yeni oyun motorundan görüntülerini 1080p/60FPS’de yayımlayan GamersFirst, oyuncuların daha rahat oynamasını sağlamak amacıyla APB Reloaded ’a yepyeni etkinlik takip sistemi ekleyecek. Ayrıca GamersFirst,  APB’nin web sitesinin yepyeni bir arayüze kavuşacağınıda açıkladı. Kısaca APB, oyuncuların memnun kalacağı çok uzun vadeli bir değişime gidiyor.

Yeni oyun motorunun ve web sitenin yenilenme tarihi ise henüz verilmedi. APB Reloaded ’ın oyun içi parası olan G1 Credits ’leri çok cazip fiyatlara BursaGB ’den satın alabilirsiniz!  Satın alım işlemini gerçekleştirdiğiniz anda BursaGB hesabınıza hediye olarak Kumpara puan eklenecek. Kumpara puanlarınızı biriktirerek daha fazla G1 Credits satın alabilir, birbirinden değerli sürpriz hediye çekilişlerimize katılabilir yada dilerseniz biriken Kumpara puanlarınızla BursaGB üzerinden yüzlerce oyun içinden dilediğiniz oyunun e-pin kodunu satın alabilir, ucuz ve %100 güvenilir alışveriş sonrası oyun zevkinizi kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz. 

APB Reloaded Paysafecard Satın Al >>

APB Reloaded G1 Credits Satın Al >>