Haberler
Battleborn'un Yeni Karakteri Alani'yi Tanıyalım

Battleborn'un Yeni Karakteri Alani'yi Tanıyalım

Battleborn Heyecanı İçin Uygun Fiyatlı Steam CD Key Satın Al
26.05.2016 15:50:56

Gearbox  yapımı Battleborn çıkışından bu güne geçen süre boyunca oyunseverleri kendi çemberinde tutmayı ve kendini sevdirmeyi başardı. Elbette bu göz ardı edilecek bir başarı değil.


Pek tabiki bunda sürükleyici oynanış tarzı, sevimli ve kaliteli grafikleri, heyecanlı atmosferi oldukça büyük bir rol oynadı. Bu gidişle daha uzun süre çok sevilen oyunlar listesinde kalmaya devam edecek gibi görünüyor.


Geçtiğimiz saatlerde bir sürpriz yaşandı ve Gearbox, yeni Battleborn karakteri Alani' ‘yi oyunseverlere sundu. Alani Monk Healer türü bir karakter. Oldukça çevik ve tam bir savaşçı.  Sularla çevrili Akopos gezegeninden gelme. Manastır kökenli.


Yeni Battleborn Karakteri Alani geldiği gezegenin özelliklerini üzerinde barındırıyor. Nanoteknolojiyi kullanarak sürekli su üzerine yoğunlaşıyor. Gayet doğal zira gezegenide sularla kaplıydı. Suyla bir çeşit yara tedavisi yaparak yaraların iyileşmesine vesile oluyor.


Daha iyi tanımak için aşağıdaki Yeni Battleborn Karakteri Alani Alani Videosu ‘nu izleyebilirsiniz. Görünen o ki çok sevilen Battleborn giderek daha kaliteli, aksiyon ve eğlence dolu bir hale geliyor.Battleborn ‘u Alani karakteri olarak oynamak oyunseverlere farklı bir deneyim ve keyif sunacak gibi. Bu heyecanın dışında kalmamak için BursaGB kalitesini tercih edebilirsiniz.


Battleborn ‘u oynamak istediğiniz platforma uygun olarak size sağlayacağımız oyuncu dostu uygun fiyatlar sizi keyiflendirecek. Dahası satın alımınızla birlikte hesabınıza yükleyeceğimiz bonus hediye niteliğindeki 10 larca Kumpara puan sizlere özel hazırlandı. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birinede sahip olabilirsiniz.


➤  Battleborn Steam CD Key Global Satın Al

  Battleborn + Firstborn Pack Steam CD Key Global Satın Al

  Battleborn Digital Deluxe Steam CD Key Global Satın Al


Etiketler: Battleborn'un Yeni Karakteri Alani'yi Tanıyalım,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »