Haberler
Battlefield 1 Geliştirici Günlükleri - Silahlar

Battlefield 1 Geliştirici Günlükleri - Silahlar

Battlefield 1 Geliştirici Günlükleri ile Oyundaki Silahların Nasıl Geliştirildiğini Öğrenin. Battlefield 1 cd key buy now
10.08.2016 05:40:00

Teknolojinin ve bilimin farklı bir gelişim gösterdiği 1. Dünya savaşına ne dersiniz ? Battlefield 1 işte tam bu anda devreye giriyor !


Sadece Alpha Testleri ile milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakan Battlefield 1, bünyesinde birbirinden farklı bir çok tarihi silahı da bünyesinde barındırıyor. Peki geliştiriciler bu silahları kullanmadan, kafalarına göre mi geliştirip oyuna ekliyor ? hayır !


Battlefield 1 için yayınlanan geliştirici günlükleri: silahlar videosu ile oyuna eklenen silahların nasıl oluşturulduğu ve geliştirildiği anlatıyor ki, oyunun o dönemleri anlatacağı, yaşatacağı ve büyük ölçüde gerçekçi olacağını bu geliştirici videosu ile tekrar anlamış bulunmaktayız.


Video açılmıyorsa: https://www.youtube.com/watch?v=3qqkfMXYtKIBattlefield 1 ‘de silahlar en ince ayrıntısına kadar geliştiriyor ! sadece silahlar değil, muazzam grafikler, devasa haritalar, oyun modları ve 1. Dünya savaşını ele alan hikayesi ile halen Battlefield 1 ön sipariş cd key ‘e sahip değilsen şimdi tam zamanı !


Hemen BursaGB üzerinden ön siparişle Battlefield 1 origin cd key siparişi verebilirsin. Ön sipariş vermek için tıkla !

Etiketler: Battlefield 1, Battlefield 1 cd key buy now, Bf 1 satın al,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »