Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Black Desert Online’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

2/5/2016 5:48:34 PM

Bir hayli iddialı gelen Black Desert, 3 Mart 2016 ’da karşımıza çıkacak. Ayrıca oyunun ikinci kapalı beta sürecide, tam sürümün çıkış tarihi ile beraber duyuruldu.  8 - 22 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan ikinci kapalı betaya ne yazık ki Türkiye’de ki oyuncular dahil olmayacak. Fakat elbette  oyunun tam sürümü çıktığında Türkiye’de ki kullanıcılar oyuna erişim sağlayabilecek.

Ayrıca, Black Desert ücretsiz bir MMORPG olmayacak. Getirdiği kalitesinin ardından ne yazık ki oyuna erişim sağlayabilmek için tek seferlik ücret ödemek gerekiyor. Bu nedenle oyunun ön siparişi’de 3 Farklı paketle yapılabilecek. Bu paketlere fiyatlarına bakacak olursak: Traveler’s Package 29,99$, Explorer’s Package 49,99$, Conqueror’s Package 99,99$

Çok yakında Black Desert ’ı çok uygun fiyatlara BursaGB üzerinden satın alabilecek ve her satın alımınızdan sonra kazanacağınız Kumpara puanlarla farklı oyun içi paketler veya farklı oyun paraları satın alabileceksiniz. Bunun yanında ücretsiz olarak birbirinden harika çekilişlere dahil olabilirsiniz.