Haberler
BursaGB ‘den Süper Bayram Paketi

BursaGB ‘den Süper Bayram Paketi

Ücretsiz oyunlar, süper oyuncu ekipmanları, 2 kat daha fazla Kumpara puan seni bekliyor
30.06.2016 16:58:56

League of Legends RP ‘lerde %5 Bayram İndirimi 

 

Dünya çapında çok tercih edilen MOBA oyunlardan biri olan, 2009 yılından beri en çok oynanan ve gün geçtikçe çığ gibi büyüyen League of Legends efsanesi RP ’ler şimdi Ramazan Bayramı ’na özel %5 indirim ve 2 kat daha fazla Kumpara puanla BursaGB ‘de seni bekliyor.

Kazandığın Kumpara puanlarla sitemiz üzerinde düzenlediğimiz çekilişe katılıp LoL RP ’ler, ücretsiz oyunlar, ücretsiz oyuncu ekipmanları, klavye mause ve birbirinden muhteşem hediyeleri kazanmak için acele et ve ücretsiz alışverişin keyfini çıkar.

 

➤ League Of Legends RP Satın Al
 

Steam Cüzdan Kodunda %5 Bayram İndirimi 

 

Cıvıl cıvıl etkinliğimiz devam ediyor. Her bayram olduğu gibi bu bayramda oynadığın oyunların Steam Cüzdan Kod ‘larını ucuza satın almanın adresi yine BursaGB.  Üstelik her alışverişinde 2 kat daha fazla Kumpara kazanıyorsun.

Biriktirdiğin puanlarla düzenlediğimiz çekilişlere katılıp birbirinden değerli hediyeler kazanmak için tek yapman gereken Steam Cüzdan Kodu ‘nu BursaGB ‘den %5 indirimli almak.  

Şunuda belirtelim. %5 İndirimli aldığın Steam Kod ‘ları sayesinde çekilişten daha fazla Steam kodu da kazanabilirsin. Ücretsiz Steam kodları, birbirinden değerli hediyeler ve süper çekilişler bayramda BursaGB ‘de seni bekliyor.

 

➤ Steam Cüzdan Kodu Satın Al

 


 

Knight Online ‘da %5 Bayram İndirimi 

 

BursaGB her bayram olduğu gibi bu bayramda onbinlerce üyesine kazandırmaya devam ediyor.  Kendine has geniş bir kitlesi olan tutku ve zevkle oynana Knight Online efsanesinde müthiş bir indirim çılgınlığı başladı.

%5 indirimle aldığın her Knight Online ürününde 2 kat daha fazla Kumpara puan BursaGB ‘den sana hediye. Kumpara puanlarınla katıldığın çekilişlerde ücretsiz oyunlar, birbirinden değerli ücretsiz oyuncu ekipmanları, klavye mause ve birbirinden muhteşem hediyeleri kazanmak için acele et ve ücretsiz alışverişin keyfini çıkar. Fırsatı kaçırma.

 

➤ Knight Online Goldbar Satın Al

➤ Knight Online Cash Satın Al

 


 

Point Blank ‘te %5 Bayram İndirimi 


Bitmedi. Bu bayramda da BursaGB ‘den Point Blank için yaptığın her satın alımda %5 indirim var. Tabiki hediyeler bununla bitmiyor. %5 indirimin yanında 2 kat daha fazla Kumpara puan da kazanıyorsun.

Kumpara puanlarınla çekilişe katılıp tekrar ücretsiz hediyeler kazanıyorsun. Çok güzel değilmi?. Üstelik 2 kat daha fazla Kumpara puan kazanacaksın.

Kazandığın puanlarla sitemiz üzerinden katılacağın Kumpara çekilişleriyle ücretsiz oyunlar, ücretsiz oyuncu ekipmanları, klavye mause ve birbirinden muhteşem hediyeleri kazanmak için acele et ve ücretsiz alışverişin keyfini çıkar. Hepsi sana özel. Bayramı daha keyifli geçirmen için. Fırsatı kaçırma.

 

➤  Pointblank NG Satın AlEtiketler: BursaGB Süper Bayram Paketi, BursaGB Bayram İndirimi ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »