Haberler
BursaGB ‘den Süper Bayram Paketi 2

BursaGB ‘den Süper Bayram Paketi 2

2 kat daha fazla Kumpara puan, harika oyuncu ekipmanları,ücretsiz oyun keyfi seni bekliyor
2.07.2016 15:16:17

Webzen Wcoin ‘lerde %10 Bayram İndirimi BursaGB ‘de  BursaGB bayram sürprizleri son sürat devam ediyor. Webzen ürünlerinde yapacağın her alışverişe %10 indirim ve 2 kat daha fazla Kumpara puan BursaGB ‘den sana bayram hediyesi.

Hediyeler sadece bununla sınırlı değil. Kumpara puanlarınla katılacağın çekilişlerde sürpriz hediyeler seni bekliyor. Tek yapman gereken sadece alışveriş yapmak ve sonra gelecek hediyelerin keyfini sürmek.

 

➤  Webzen Wcoin Satın Al


 

Bombom ‘da %10 Bayram İndirimi BursaGB ‘de 


Bayramda Bombom oyuncularınada müjdemiz var. Yapacağın her Bombom Kupon alışverişinde %10 indirim bizden sana hediye.  Üstüne bir de kazanacağın 2 kat Kumpara puanla bayram keyfini ikiye katla.

2 kat daha fazla kazanacağın Kumpara puanlarınla dilediğin çekilişe katılıp hayalini kurduğun hediyelerden birini kazanabilirsin.


➤  Bombom Kupon Satın Al
Ejder Yolu Kristallerinde %10 Bayram İndirimi BursaGB ‘de  


Dur daha bitmedi. Ejder Yolu ‘nda süper bir indirim var. Bu bayramda BursaGB ‘de %10 indirimle Ejder Yolu almanın tam zamanı. Ayrıca yapacağın satın alım sonrası kazanacağın iki kat Kumpara puanda hem Bayram keyfini, hem indirimli Ejder Yolu Kristal keyfini ikiye katlayacak.


➤  Ejder Yolu Kristal Satın Al
Bombıra ‘da %10 Bayram İndirimi BursaGB ‘de  


Bombom ’un mobil versiyonu olan Bombıra ’nın ürünleride Bursagb ’de %10 bayram indirimine girdi. Dahası yapacağın satın alım sonrası Kumpara çekilişine katılman için 2 kat daha fazla Kumpara puanda BursaGB ‘den ekstra hediye.

Yapman gereken çok basit.  Oyunu Android Playstore ’dan indirmek. Sonrasında gelsin iki kat Kumpara puan, süper hediyeler kazanmak için elde edeceğin çekiliş hakları. Hem oyna hem de sürpriz hediyelerle bayram keyfini ikiye katla.


➤  Bombıra Elmas Satın Al


Etiketler: BursaGB den Süper Bayram Paketi, bayram indirimi,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »