Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

BursaGB ‘den Süper Bayram Paketi 3

7/4/2016 11:53:01 AM


%50 İndirimle Doom Neredeyse Bedava Kaçırma Dünyanın en gözde oyunlarından Doom ’da fiyatların yarısı bu bayram bizden hediye. Şaka değil. BursaGB farkı işte tam da bu. Sadece bu da değil, üstelik 2 kat Kumpara da bayram sürprizimiz olsun!

Kazanacağın 2 kat daha fazla Kumpara puanınla geleneksel BursaGB bayram çekilişlerine katılıp bedava oyun paraları, harika oyun ekipmanları ve birbirinden değerli daha birçok hediye kazanmaya ne dersin?

O halde hiç bekleme. Hemen %50 indirimli Doom siparişini ver. Satın alımını gerçekleştir. İşlemlerinin hemen ardından kazanacağın Kumpara puanlarınla çekilişlere katılmaya hak kazan. Bayram sana BursaGB ‘den sürprizlerle geldi. Fırsatı kaçırma.


➤  Doom Satın Al
%50 Battleborn İndirimi BursaGB ‘de 


Dur daha bitmedi. Herkesin severek oynadığı BattleBorn ‘u sana %50 indirimle sunuyoruz. Battleborn ’u Oyun Koleksiyonuna çok ucuza dahil etmen için bu süper fırsatı kaçırma.

Dahası BursaGB ‘den %50 indirimle satın alacağın Battleborn ‘la birlikte yine iki kat daha fazla Kumpara puan kazanacaksın. Bu harika. Onlar çok önemli. Kazandığın puanlarla Hediye Çekilişleri ‘mize katılmaya hak kazanacak süper ürünlerden birine sahip olabileceksin.

 

➤  Battleborn Satın Al
%20 CS:GO İndirimi BursaGB ‘de 


Dünya çapında popüler hale gelen CS:GO oyuncuları arasına katılmaya ne dersin?  Üstelik %50 indirimle. Yanlış duymadın. BursaGB geleneksel bayram kampanyaları çerçevesinde CS:GO %20 indirim ‘le satışta.

Dahası satın alımının hemen ardından her zamankine oranla 2 kat daha fazla Kumpara puan kazanacaksın. Kumpara puanlarınla Hediye Çekilişleri ‘mize katılmaya hak kazanacak süper ürünlerden birine sahip olabileceksin.


➤  CS:GO Satın Al
Bayramda BursaGB ‘de Overwatch Fırtınası %20 İndirim 


Bekle bitmedi daha. Gündeme oturup oyun dünyasını kasıp kavuran Overwatch çılgınlığına senide dahil etmek istiyoruz. Bayramda BursaGB ‘de Overwatch %20 indirim ‘le satışta. Bu müthiş bir fırsat. tüm dünyanın heyecanla oynadığı başarılı oyun Overwatch ’ı bayram boyunca %20 indirimle satın alabileceksin.

Üstelik yapacağın satın alım sonrası kazanacağın 2 kat Kumpara puanlarınla geleneksel Kumpara Çekilişleri ‘mize katılıp süper oyuncu ekipmanları, ücretsiz oyun kodları ve birbirinden değerli sürpriz hediyeler kazanabileceksin.

Bu bayram senin için 2 kat daha fazla coşkulu geçecek. Süper fırsatları kaçırma !...
➤  Overwatch Satın Al