Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

City of Steam (COS) Arkadia Epin'leri BursaGB'de

4/17/2015 11:39:39 PM

City of Steam TR EPin'leri Kumpara Avantajları ile BursaGB'de

City of Steam TR Tarayıcı oyunu için BursaGB'den bu ürünlerden satın aldığınızda tüm diğer oyunlarda olduğu gibi puan kazanmaya ve bu puanlarla ücretsiz epin çekilişlerine katılmaya devam ediyorsunuz.
11.4.2015 22:18:40

XCloud GameCity of Steam TR E-Pinleri BursaGB Avantajları ile sizlere sunulmuştur.

City of Steam TR Oyununda satın alabileceğiniz 5 farklı e-pin bulunmakztadır bunlar sırası ile aşağıda listelenmiştir.

200 CoS Puan 5 TL
400 CoS Puan 10 TL
800 +100 CoS Puan 20 TL
2000 +150 CoS Puan 50 TL
4000 + 350 CoS Puan 100 TL

City of Steam TR Tarayıcı oyunu için BursaGB'den bu ürünlerden satın aldığınızda tüm diğer oyunlarda olduğu gibi puan kazanmaya ve bu puanlarla ücretsiz epin çekilişlerine katılmaya devam ediyorsunuz.

Hemen City Of Steam :Cos puan satın almak için tıklayınız..

XCloud Game tarafından Türkçe dil desteği ile ülkemizde yayınlanan henüz geniş kitleler tarafından bilinmeyen ama her an fanatik oyuncu kitlesine sahip olabilecek potansiyele sahip aynı zamanda oyun grafikleri pvp modu ve hikayesindeki farklılıkları hemen göze çarpan oyun City of Steam : Kısaca Cos Arkadia Tüm RPG severlerin gönlünde Taht kurmaya aday oyunların başında gelmektedir.


City of Steam: Herhangi bir yükleme yapmadan doğrudan oynanabilmekte içerdiği haritalarda yolunuzu kaybetmemeye dikkat etmelisiniz City of Steam zengin eşya seçenekleri Özel yetenek ağacı konularında tarayıcı oyunlarında görmeye alışık olmadığımız kalitede bir içerik ve oyun zevki vaadediyor.