Haberler
Clash of Clans Yeşil Taş BursaGB'de satışta!

Clash of Clans Yeşil Taş BursaGB'de satışta!

Günümüz mobil oyunları arasında bir yıldız gibi parlayan Clash Of Clans oyunu her kültürden ve her yaştan insanın ilgisini çekerek yükselmeye devam ediyor.
24.03.2015 19:43:02

Clash Of Clans

 

Günümüz mobil oyunları arasında bir yıldız gibi parlayan Clash Of Clans oyunu her kültürden ve her yaştan insanın ilgisini çekerek yükselmeye devam ediyor.

           Çok oyunculu oynama imkânı ile kullanıcıların karşısına çıkan bu mobil oyunda, çevrimiçi bir strateji oyunu olma özelliği insanların her zaman ilgisini çekiyor.

 Bu oyunda oyuncular dışarıdan gelen saldırılara karşı köylerini korudukları gibi başka köylere saldırıp başarılarını arttırabiliyorlar. Klanlar kendi içlerinde birbirlerinin alanlarına askerler ve ordular gönderebiliyorlar.

Oyunda ilerleyebilmek ve gelen saldırılara karşı koyabilmek adına Yeşil taş gibi yardımcı materyaller kullanılabiliyor. Yeşil taş kullanıldığı durumlarda oyuncular daha hızlı bir şekilde seviye atlayabiliyorlar, böylece yükselme hızı da oldukça fazla oluyor. 

Clash Of Clans Yeşil taş fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Clash Of Clans Elmas alımı internet üzerinden yapılabiliyor internet arama motorlarına ‘’Yeşil taş ve elmas satın alma’’ yazıldığında bu materyalleri edinebileceğiniz web adresine yönlendiriliyor. Bu anlamda BursaGB web adresinden kredi almak için belli miktarda Türk lirası ödenmesi gerekiyor.

Play hesabına bu para aktarıldıktan sonra oyun içerisinden elmas ve yeşil taş alma işlemi yapılabiliyor. Bu yardımcı yeşil taşlar oyun içerisinde de ot, çalı ve ağaçlar toplanıldığında kazanılabilse de bu taş kazanma hızı çok yavaş oluyor bu sebeple oyuncular kredi kartları ile oyun içerisinden yeşil taş almayı tercih ediyorlar. 7 Ekim 2013 Android markette yerini alan uygulama günden güne oyuncular arsında yayılıyor ve severek oynanıyor.

Clash Of Clans Elmas Nereden satın alırım?

Clash Of Clans Elmas yeşil taş  Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüMobil
KategoriStrateji
Yayımcı Supercell
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor" 
Etiketler: clash of clans, yesil taş, android, ios,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »