Haberler
CS GO Anahtar Alış Satış

CS GO Anahtar Alış Satış

BursaGB kalitesiyle CS:GO Anahtar Alım Satım İşlemlerinizi Güvenle Yapabilirsiniz.
24.02.2016 12:53:59

Gerek fiyat, gerek güvenlik ve gerekse oyuncularına her satın alımları esnasında dağıttığı Kumpara puanlarla kalitesini sürekli ispatlayıp gündemde tutan BursaGB  CS:GO Anahtar Alım Satım konusunda da iddialı.  CS:GO Anahtar Alım Satım  işlemlerinizi BursaGB güvencesiyle çok kolay bir şekilde neticelendirebilirsiniz.  Öncelikle CS:GO hakkında kısaca bilgi verelim.


 CS : GO Hakkında

Kısaltılmış ifadesiyle CS:GO yani Counter Strike Global Offensive,  dünya çapında oldukça geniş oyuncu kitlesine sahip, çok oyunculu ve görev odaklı  bir FPS oyunu.  Klasik ve Rekabetçi, Bomba Senaryosu (Bomb Scenario), Rehine Senaryosu (Hostage Scenario),Silah Yarışı (Arms Race),Yıkım (Demolition),Ölüm Maçı (Deathmatch) şekillerinde isimlendirilen 6 farklı oyun modu bulunuyor. Oyunda teröristler ve anti-teröristler şeklinde iki taraf var.  Oyuncunun amacı oyun tarafından daha önce belirlenmiş görevleri  başarıyla tamamlayıp karşı takımı etkisiz hale getirmek. Oyun bu ana amaç etrafında kurgulanmıştır. Tur sistemine dayalı olarak görevler başarıyla yapılıp karşı takım etkisiz hale getirilince bir üst tura geçilir ve oyun bu şekilde devam eder.


 CS : GO Silah Kasaları

CS:GO Sunucularında oynanan oyun sırasında düşürülebilecek 16 adet silah kasası, 33 sticker kapsülü ve 30 hatıra paketi bulunur.  Silah kasaları zaman zaman düzenlenen E Spor etkinlikleri yada oyun içindeki görevler baz alınarak isimlendirilir. Kasaların içerisinde bulunan silah kaplamaları Steam atölyesinde CS:GO oyuncuları tarafından üretilmiştir. Silah kasaları toplu maçlar sırasında sıkça düşer. Düşen her kasanın kendine özel bir anahtarı vardır. Açabilmek için ona uygun anahtarı kullanmak gerekir.  Oyun esnasında tüm oyunculara farklı eşyalar düşebileceği gibi hiç kimseye eşya düşmemesi gibi bir sonuçta ortaya çıkabilir.


 Cazip Fiyatlarla CS:GO Kasa Anahtarı Satın Al >>


 CS:GO Eşya Düşürme

Counter Strike: Global Offensive ‘i resmi yada geniş kitleli topluluk sunucularında oynuyorsanız görevinizi bitirdiğinizde kasa veya silah kaplaması düşürebilirsiniz. Düşürülen kasalar sadece ilgili kasanın anahtarı vasıtasıyla açılabilmektedir.  Doğru anahtarla kasayı açtığınız takdirde kasanın içindeki silah kaplamalarından birinin sahibi olabileceğiniz gibi bazen bıçak kaplamasıda alabilirsiniz. Fakat bu çok düşük bir olasılıktır.


 CS:GO Sticker Kapsülleri

Sticker kapsüllerinin içine önceden belirlenmiş çıkartmalar yerleştirilmiştir. Kapsüllerden çıkan stickerleri silah kaplamaları üzerine yapıştırıyorsunuz.  Sticker Kapsülü ‘nü açmak için tıpkı silah kasalarında olduğu gibi her kapsülün kendi anahtarı gereklidir.  


 CS:GO Hatıra Paketleri ve Koleksiyonlar

CS:GO etkinliklerini canlı yayınla izleyen oyuncular için hatıra paketleri yada koleksiyonlar düşer. Her hatıra paketinin şekli o an oynanan haritaya bağlıdır. Yani değişiklik gösterir.  Her  bir haritanın kendi özel  silah koleksiyonuyla birlikte birde hatıra paketi bulunur.  Söz konusu hatıra paketlerini açmak için herhangi bir şeye gerek yoktur.


 CS:GO Anahtar Alım Satım Nasıl Yapacaksınız


Çok kolay;

 Öncelikle CS:GO Anahtar Satın Al >> linkine tıklayın ve satın alma sayfasına geçin. 


 Açılan sayfada kaç adet alacağınızı ilgili kutucuğa ekleyerek "Satın Al" butonuna tıklayın.


 "Satın Al" Butonuna tıkladığınız anda açılan pencerede ilgili kutucuğa Steam Trade URL 'nizi yazın.

 

 Ardından sepete eklediğiniz anahtar siparişinizi onaylayın.


 Ödemenizi yapın ve sitemizden gelecek takas teklifini bekleyip CS:GO Anahtarı 'nızı teslim alın.  CS:GO Anahtar Satın Al 

  CS:GO Steam GİFT E-Pin Key Satın Al

  CS:GO Skin Kod Satın Al
Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »