Haberler
Doom Eternal Çıktı - İndirimli Fiyatıyla Şimdi BursaGB’den Satın Al

Doom Eternal Çıktı - İndirimli Fiyatıyla Şimdi BursaGB’den Satın Al

BursaGB üzerinden indirimli Doom Eternal satın al ve ucuz fiyat avantajından yararlan. Doom Eternal Steam Key'i taksitle elde edebilirsin.
22.03.2020 17:51:48

id Software tarafından geliştirilen efsanevi FPS oyunu Doom Eternal şimdi BursaGB stoklarında %30’a varan indirim fırsatıyla seni bekliyor ! hemen satın al ve bu indirimli fiyat avantajından yararlan. Üstelik bonus çekiliş puanı, taksitli ödeme ve canlı destek gibi bir çok hizmetimiz sizi bekliyor.Cehennem orduları, Mars’tan sonra Dünyayı istila ediyor. Slayer, boyutlar arası geçiş yaparak bütün gizemleri açığa çıkartıyor, canavarları yok ediyor ve bu yolda açığa çıkardığı gizemleri kendi yararına kullanarak gücüne güç katıyor. Üstelik canavarları yok ederken, İhtiyacın olan her şeyi temin edebilirsin. Daha fazla sağlık için glory kill, daha fazla zırh için yak ve yık, silahlarının tek ihtiyacı olan cephanenide iblisleri testereyle keserek elde et !

İndirimli Doom Eternal Satın Al


Şimdi BursaGB üzerinden aksiyon, vahşet, bilim kurgu, zengin hikaye ve daha fazla özelliği barındıran Doom Eternal satın al, hem %30’a varan indirimli fiyat avantajını hemde BursaGB’nin birbirinden cazip hizmetlerini kullan. 


12 Yıldan bu yana oyunculara yönelik hizmet veren BursaGB, satın alacağınız oyunları sizlere hemen teslim eder. sabah 09:00 ve gece 02:00 saatleri arasında canlı destek hizmeti sağlarken, her alışverişinizde para puan ve bu puanlarla haftalık/aylık çekilişlerimize katılım sağlayıp popüler oyunları ve oyun paralarını ücretsiz elde edebilirsin.


İster üye olarak, ister misafir sepeti özelliğini kullanarak alışveriş yapabilirsin. Satın aldığın oyunun sana dakikalar içerisinde Steam Hesabına teslim edilir.


DOOM Eternal Steam Key ve DOOM Eternal Deluxe Edition Steam Key şimdi BursaGB’de seni bekliyor !

Doom Eternal Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 64-Bit Windows 10

İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better, or AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) ya da AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


  • ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-6700K or better, or AMD Ryzen 7 1800X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), NVIDIA GeForce 970 (4GB), AMD RX 480 (8GB)

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »