Haberler
DOOM'a Güncelleme Geliyor

DOOM'a Güncelleme Geliyor

Uygun Fiyatlı Doom Satın Al Güncellemenin Keyfini Çıkar
29.06.2016 12:22:08

Doom oyun dünyasının başarılı ve köklü serilerinden biri. Sevilen oyun için yeni güncelleme haberleri geliyor. Son haber ilk büyük güncellemesi ile ilgili.  Doom için gelen bu ilk büyük güncelleme oyunu gündemde tutmaya devam edecek. Zira büyük güncellemenin içeriğinde oyun severler için sevindirici bir sürprizde var.


Yeni Doom Güncellemesi 30 Haziran 2016 tarihinde yayınlanacak.  Yeni Doom Güncellemesi oyuna bir çok yenilik ve düzenleme getiriyor. Bunlar şu şekilde;


➤ Oyundaki bir çok sorun çözülüyor.

➤ Oyunu daha kaliteli hale getiren yepyeni iyileştirmeler yapılıyor.

➤ Çoklu oyuncu modu için silah dengesi sağlanıyor.

➤ Freeze Tag ve Clan Arena modlarında başarı için artık beş turun tamamının kazanılmasının gerekiyor.

➤ Oyuncu SnapMap için lobide uzun süre tepki vermemesi durumunda oyundan atılıyor.

➤ Oyuna Photo Mode / Fotoğraf Modu ekleniyor.


Bütün bunlar güzel yenilikler tabiki. Ancak tüm bunlara ek olarak sunulan farklı bir özellik Doom severleri hepsinden daha çok sevindirecek gibi.  


Bu yepyeni özellik artık oyunda silahınızı dik olarak tutabilecek olmanız. DOOM Serisi 'nin ilk oyunlarından hatta diğer tüm oyunlarlardanda bildiğiniz üzere oyunda silahınız tam olarak düz ve dik değil hafif yan duruyor. Karakteriniz silahı tutarken silahta yana doğru öne çıkmış bir görüntü ortaya çıkıyor. Yeni özellikle artık öyle olmayacak. Artık oyun karakteriniz silahı dik tutabilecek. Tabi buda oyuna daha fazla kalite ekleyecek.


Yeni güncellemenin keyfini çıkarmak için BursaGB 'den uygun fiyatlı Doom Steam CD Key satın alabilirsin. Satın alımınla birlikte kazanacağını onlarca Kumpara puan keyfini ikiye katlayacak. Onlar önemli. Biriktirmeye devam et. Zira sonraki alımlarında kullanabilecek yada dilersen Hediye Çekilişleri 'mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabileceksin.


➤  Doom Satın Al

Etiketler: DOOM Güncellemesi, Uygun Fiyatlı Doom,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »