Haberler
Dota 2’nin En İyileri Belli Oluyor

Dota 2’nin En İyileri Belli Oluyor

E-sporun yükselen oyunlarından Dota 2’nin en iyilerini bir araya getiren Red Bull Son Şampiyon, 5 Şubat 2017 Pazar günü Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek.
23.01.2017 16:38:08

Türkiye’nin en iyi DOTA 2 oyuncularını buluşturan Red Bull Son Şampiyon turnuvası için geri sayım başladı. Red Bull’un düzenlediği ve 250 takımın mücadele edeceği turnuvanın galibi ile Elektronik Spor Ligi’nin birincisini karşı karşıya getirecek turnuva 5 Şubat 2017 tarihinde Zorlu PSM Drama sahnesinde gerçekleşecek. Red Bull Son Şampiyonu eleme turnuvası için kayıtlar 22 Ocak tarihinden itibaren RedBull.com adresinden gerçekleştirilebilir.


“Son Şampiyon”u belirleyecek turnuva, 5 Şubat Pazar günü RedBull.com’dan da canlı yayınlanacak.Elektronik Spor Ligi ve Red Bull Son Şampiyon eleme turnuvasının kazananlarını bir araya getirecek mücadelenin sonunda “Son Şampiyon” belli olacak.Elektronik sporun önemli mücadelelerinden biri olan turnuvayı oyun severler, RedBull.com üzerinden canlı izleyebilecek.  oyun 250 takımın katılacağı ve ESL birincisine rakip olmak için mücadele edecekleri eleme turnuvasının kayıtları 22 Ocak tarihinde başlıyor. 250 takımın katılacağı eleme turnuvasının kayıtları, RedBull.com adresinden yapılacak.


2015 yılında düzenlenen Red Bull Son Şampiyon’un galibi, We Make the Future olmuştu. We Make the Future, rakibi Ascendant 3-0 mağlup etmişti.
Etiketler: Dota 2, Red Bull, Steam Cüzdan Kodu Satın al, Steam Oyun Kod,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »