Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Dota 2’nin En İyileri Belli Oluyor

1/23/2017 4:38:08 PM

Türkiye’nin en iyi DOTA 2 oyuncularını buluşturan Red Bull Son Şampiyon turnuvası için geri sayım başladı. Red Bull’un düzenlediği ve 250 takımın mücadele edeceği turnuvanın galibi ile Elektronik Spor Ligi’nin birincisini karşı karşıya getirecek turnuva 5 Şubat 2017 tarihinde Zorlu PSM Drama sahnesinde gerçekleşecek. Red Bull Son Şampiyonu eleme turnuvası için kayıtlar 22 Ocak tarihinden itibaren RedBull.com adresinden gerçekleştirilebilir.


“Son Şampiyon”u belirleyecek turnuva, 5 Şubat Pazar günü RedBull.com’dan da canlı yayınlanacak.


Elektronik Spor Ligi ve Red Bull Son Şampiyon eleme turnuvasının kazananlarını bir araya getirecek mücadelenin sonunda “Son Şampiyon” belli olacak.


Elektronik sporun önemli mücadelelerinden biri olan turnuvayı oyun severler, RedBull.com üzerinden canlı izleyebilecek.  oyun 250 takımın katılacağı ve ESL birincisine rakip olmak için mücadele edecekleri eleme turnuvasının kayıtları 22 Ocak tarihinde başlıyor. 250 takımın katılacağı eleme turnuvasının kayıtları, RedBull.com adresinden yapılacak.


2015 yılında düzenlenen Red Bull Son Şampiyon’un galibi, We Make the Future olmuştu. We Make the Future, rakibi Ascendant 3-0 mağlup etmişti.