Haberler
Ejder Yolu BursaGB Farkıyla Gaming İstanbul'da

Ejder Yolu BursaGB Farkıyla Gaming İstanbul'da

GİST 'te BursaGB Standımızı Ziyaret Edin Birbirinden değerli Hediyeler ve Sürprizlerle Karşılaşın.
3.02.2016 18:16:29

Sala Game tarafından yayımlanan, kötü ruhlu kara ejderin nesli ile beraber insanlığı yok etmeplanlarını insan ırkının insancıl ejderlerin de yardımıyla yok etmeye çalışmasını konu alan ünlü tarayıcı oyunu Ejder Yolu, BursaGB farkıyla Gaming İstanbulda G2A ile ortak açılacak stantta tanıtılacak, etkinlikleri düzenlenecek ve birbirinden harika promosyonları dağıtılacak.


Ayrıca Sala Game, bünyesinde bulunan tarayıcı oyunu Ejder Yolu için BursaGB ile Türkiye distiribitörlük anlaşması yaptı. Bunun sonucunda ise artık Ejder Yolu oyuncuları Türkiye’de daha fazla ilgi görecek ve harika etkinliklerle ödüller kazanabilecek.Sürekli oyun listesini genişleten BursaGB’nin bünyesine yeni katılan bu ünlü tarayıcı oyunu Ejder Yolu’nun oyun içi parası olan Kristaller en cazip fiyatlarla sadece BursaGB’de satışta. Satış sayfasına giderek cazip fiyatlarla Ejder Yolu Kristal Satın Alabilirsiniz.


Ejder Yolu için alacağınız her Kristal karşılığında Kumpara Puan kazanacaksınız. Kumpara puanlarınızla sürpriz hediye çekilişlerimize katılabilir, dilerseniz’de biriktirdiğiniz puanlarla tekrar Kristal satın alabilirsiniz. BursaGB ile her zaman kazançlı olduğunuzu unutmayın.Uygun Fiyatlı  Ejder Yolu Kristal Satın Almak İçin Tıklayın >>

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »