Haberler
Ekipmanlar Kumpara'da Puan biriktir çekilişe katıl !

Ekipmanlar Kumpara'da Puan biriktir çekilişe katıl !

Kumpara bu bayram da çılgın hediyeler ile karşınızda.Ekipmanı olmayanların dikkatine !
19.09.2015 18:23:22

    Kumpara bu bayram da çılgın hediyeler ile karşınızda. Ekipmanı olmayanların dikkatine ! Bu bayram  Razer Kraken 7.1 Kulaklık + Ttesports Mini Azurues  Mouse + Ttsports Challenger Klavye kazanmak için sen de Oyun alışverişini BursaGB’den yap Hediyeleri KAP !

Daha çok alışveriş daha çok Kumpara Puan. Üstelik her alışverişte %20 daha fazla Kumpara Puan ve çekiliş hakkı seni bekliyor. 

 

Bayramda sizleri neler mi bekliyor ?

BursaGB’den yapacağınız her alışverişte 2 kat Kumpara puan ve çekiliş hakkı. Kumpara Bu bayram da kazandırmaya devam ediyor. Kumpara puanlarınızla ücretsiz oyun kodları satın alabilir ve  Kumpara çekilişine katılabilirsiniz.

Kumpara’dan ekipman kazanma şansı !

 

Bayramda Sitenize ödeme Yapabilir miyim ?

Ödeme yöntemleri bölümünden ödeme yapmak istediğiniz metodu seçerek 7/24 ödeme yapabilir ve sitemizden ihtiyacınız olan tüm pin kodlarını satın alabilirsiniz.  

Kumpara çekilişlerine nasıl katılabilirim ?

Kumpara çekilişine katılmak için Puan’a ihtiyacınız var. BursaGB’den yapacağınız alışverişlerde Puan kazanabilirsiniz. Puanlarınız ile dilerseniz çekilişe katılıp şansınızı deneyebilir ya da Kumpara puanlarınızı biriktirip çekilişsiz kurasız ücretsiz ürün satın alabilirsiniz.

Bu bayram her alışverişe 2 kat Kumpara Puan sizleri bekliyor.

 

Ayrıca Kumpara ile Hayalinizdeki ekipmana sahip olabilirsiniz.

 

Etiketler: Oyuncu Ekipman, Oyuncu klavye, oyuncu kulaklık, Oyun mouse,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »