Haberler
ELOA'da Savaş Başlıyor!

ELOA'da Savaş Başlıyor!

ELOA Online Fırsatlarını #bursagb ile yakalayın!
13.10.2015 14:10:01

BursaGB farkı ile muhteşem bir oyun bizleri bekliyor. Rappelz ve Archlord2 gibi oyunlarıyla bilinen Webzen, yine büyük bir etki yaratacak bir oyun ile bizleri selamlıyor: Ücretsiz olarak oynayacağınız ELOA (Elite Lord Of Alliance) isimli bu harika oyun ile tutkulu bir mücadeleye dahil olup, nefes kesen bir atmosferde yepyeni bir dünyayı keşfedeceksiniz. ELOA’nın sizlere sunduğu 4 ırk ve 5 sınıftan herhangi birini seçerek bu harika dünyaya hakim olabilirsiniz.

BursaGB ayrıcalığıyla bu fantastik dünyada yerinizi alarak harika fırsatlara da sahip olabilirsiniz. Yapacağınız her alışveriş karşılığı Kumpara puan kazanarak çeşitli hediyeler kazanacaksınız. Biriken Kumparalarınızla ürün alabilir ya da çekilişe katılarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu muhteşem fırsatlardan yararlanmak ve ELOA’nın harika dünyasına katılmak ve ücretsiz beta oynamak için şimdi hemen tıkla.

HEMEN ELOA'da Wcoin Satın Almak İçin:

eloa, webzen, elite lord of alliance, wcoin, ucuz wcoin, wcoiz satın al, indirim, etkinlik, mmorpg, yeni oyun, 2015 in en iyi mmorpg oyunu,,

Etiketler: ELOA, webzen, Wcoin satın al, etkinlik, indirim,,,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »