Haberler
En iyi Fiyat Garantisiyle FIFA 18 Satışta !

En iyi Fiyat Garantisiyle FIFA 18 Satışta !

FIFA 18, en uygun fiyatıyla BursaGB stoklarında. Kampanya bitmeden hemen siz de FIFA 18 sahibi olun !
30.09.2017 19:34:24

Yıllardan bu yana en güvenilir ve en uygun fiyatlı oyun kodu platformunuz olmaktan gurur duyuyoruz!


FIFA 18, oyuncu kontrolleri, takımların stil biçimleri ve sürükleyici atmosferiyle sonunda çıktı ! Çıkışıyla beraber FIFA, The Journey: Hunter Returns oyuncularını Futbol Dünya Turu’na çıkarıyor ve ilk kez FIFA 18, ilk EA oyunu olarak Nintendo platformunda’da çıkıyor.


PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 ve Xbox 360 sistemleri için dünya çapında satışa sunulan FIFA 18 ayrıca ikonik futbol efsaneleri FUT ICONS’un tanıtımıyla FIFA Ultimate Takımı tecrübesi de sunuyor. Bunun yanı sıra, Alex Hunter serinin eleştirmenlerce alkışlanan hikaye modu The Journey’nin ikinci bölümünde geri dönüyor. fiyatı piyasaya ortalaması olarak bir hayli yüksek, ancak BursaGB ile bu harika futbol oyununa mevcut ortalamanın altında bir fiyatla sahip olabilirsiniz.Kutulunun yanısıra, FIFA 18 Cd Key olarak 250 TL’ye satılmakta. Ancak BursaGB Fifa 18 Kampanyamız ile %30 İndirimli FIFA 18 Origin Key’e sahibi olabilirsiniz.


EA Sports Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri David Rutter: “FIFA 18'i oynadığınızda, oyun boyunca Frostbite motorunun faydalarını, benzeri görülmemiş bir kontrol sağlamak için oyundaki detay seviyesini ve FUT, Kariyer Modu, The Journey gibi modlardaki tutkuyu anında fark edeceğinizi düşünüyorum” diyor. Bunun yanında oyunun çıkış günü “Bugün, FIFA 18, 50’den fazla ülkede ve 19 farklı dilde çıkacak. Ekibimizi bu kadar gururlu görmemiştim, taraftarların FIFA 18'den çok fazla keyif alacağını biliyorum.” dedi.

Etiketler: FIFA 18, FIFA 18 Satın al, İndirimli FIFA 18, ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »