Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Fallout 4’ün 1.03 Güncellemesiyle Grafikler Artırıldı

2/16/2016 3:08:42 PM

Bethesda tarafindan gelistirilen, aksiyon ve gerilim dolu açik dünya oyunu Fallout 4 ’e, geçtigimiz haftalarda gelen 1.03 güncellemesiyle oyuna yeni grafik gelismelerinin eklenecegini bildirmistik.  Ancak konsollardaki etkisinin bu kadar etkili olacagini elbette kimse düşünemezdi.

Gelen 1.03 Güncellemesi, Fallout 4 ’ün Playstation 4 ve Xbox One’da ki gelisimi, Bethesda ’nin, oyunculari tarafindan yapilan çagrisina kulak verdigini gösteriyor.  Zira konsol oyunculari, Fallout 4 ’ün çizim mesafesinin kisa olmasının bir açik dünya oyununda olmamasi gereken büyük bir hata oldugunu belirtmişti. Bethesda bu sikayete kulak verdi ve gelen 1.03 Güncellemesi ile oyuncularin isteği yerine getirildi.  Oyundaki çizim mesafesi gelistirilerek  uzaktaki nesneler daha net bir görünüme kavustu.

Bethesda'nın yepyeni bir açik dünya eseri olan Fallout 4 ’e yeni güncellemesiyle sahip olmak istiyorsaniz, başka platformda kesinlikle göremeyeceğiniz çok cazip fiyatlara BursaGB ’den satin alabilirsiniz.  Her satın alım işleminizin ardından BursaGB hesabiniza hediye olarak Kumpara puan ekleneceği gerçeğini söylememize gerek yok sanıyoruz. Eklenen Kumpara puanlarınızı biriktirip dilerseniz BursaGB ‘den dilediğiniz herhangi bir oyunu başka bir ödeme yapmadan Kumpara puanlarınızla alabileceğiniz gibi Kumpara puanlarınızı kullanarak birbirinden değerleri sürpriz hediyelerin çekilişine katılabilirsiniz. BursaGB farkını her zaman hissedeceksiniz.

Cazip Fiyatlarla Fallout 4 Steam CD Key Satın Al >>