Haberler
FIFA 20 Resmi Oynayış Videosu Yayınlandı!

FIFA 20 Resmi Oynayış Videosu Yayınlandı!

EA Sports, FIFA oyuncularının merakla beklediği FIFA 20 resmi oynayış videosunu yayınladı.
18.07.2019 19:33:35

 FIFA 20 için beklenen video geldi! Öncelikle sizleri video ile baş başa bırakıyor, ardından yorumlarımızı okumaya davet ediyoruz.
 Yayınlanan tanıtım videosunda gördüğümüz tek eksiklik sokak futbolu (VOLTA) kısmının videoda yer almamasıydı. 10 Gün önce yayınlanan VOLTA tanıtım videosu, bugün ki video kadar detaylı ve pek tatmin edici değildi. Onun dışında oynayış dinamiklerini ve belirtilen oyun özelliklerini sunuşu güzel ve oyuncuları etkileme yönünde başarılı.  Oyunun yapay zekasını ve mekaniklerini anlatan video, bizce oyuncuların beklentilerini karşılayacak. Bazı oyuncular tarafından sorun edilen nokta oyunda Juventus takımının olmayışı. Ancak bu oyun özelliklerine bakıldığında çokta büyük bir problem gibi gözükmüyor. 


FIFA 20 Çıkış Tarihi


Geçtiğimiz son iki FIFA serisi Eylül ayının sonlarına doğru (daha doğrusu eylül ayının son cuma günü) piyasaya sürüldü. 10 Yıldan bu günde kadar da Eylül ayında çıkmaya devam etmekte. FIFA 20 çıkış tarihi ise PC, PS4 ve XONE için 28 Eylül 2019 olacak. Etiketler: FIFA 20,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »