Haberler
Firewatch’a Türkçe Yama Geliyor!

Firewatch’a Türkçe Yama Geliyor!

Campo Santo ‘nun PC ve PS4 platformları için geliştirdiği macera oyunu Firewatch Türkçe oluyor
7.03.2016 17:07:07

Başarılı senaryosu, ilgi çekici grafikleri ve harika bir macera anlayışına sahip Firewatch ile Shoshone Ulusal OrmanıWyoming kırsalında oluşacak yangınları önleyen bir görevli konumundasınız. Ana karakterimiz Henry, tüm dünya ile ilişkisini kesmiş sadece telsizi ile iletişimini sağlıyor.  Deliah adında bir amiri var. Henry ile beraber kırsalın derinliklerine inip, dağların en uç noktalarına tırmanacaksınız. Oyuna katılan gerçekçilikle bu macerayı derinden hissedecek adeta yaşayacaksınız.


Bağımsız bir oyun olan Firewatch, TechnoGame tarafından resmi olarak Türkçe 'leştirilecek. Resmiyetin en önemli kısmı ise, Türkçe dilin tüm Firewatch oyuncularına ayrı bir güncelleme paketi ile sunulacak olması. Firewatch Türkçe Yama ile ilgili olarak haber merkezimize düşen bu sevindirici gelişme için BursaGB ailesi adına Technogame ekibine teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz! Bu tür haberler Türkiye ‘nin global oyun sektöründe söz sahibi olması adına oldukça sevindirici.


Doğayla içiçe olacağınız bu macera sizede çok iyi gelecek.  Bu eğlenceye çok uygun fiyatlarla BursaGB ‘den satın alacağınız Firewatch Steam Gift Key veya Firewatch Steam CD Key kodunuzla katılabilirsiniz. BursaGB farkıyla Firewatch ’ı satın alma işleminizin hemen ardından üyelik hesabınıza tanımlanacak Kumpara puan keyfinizi artıracak. Puanlarınızı sitemiz üzerinden yeni oyun alımlarında kullanabileceğiniz gibi hediye çekilişlerimize katılabilir birbirinden değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.


  Firewatch Steam Gift Key Satın Al


 Firewatch Steam CD Key Satın Al


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »