Haberler
Fornite 5. Sezon Güncelleme İçeriği ve Savaş Bileti

Fornite 5. Sezon Güncelleme İçeriği ve Savaş Bileti

Fortnite 5. Sezon Güncellemesi yayınlandı! Peki bu güncellemeyle oyuncuları ne bekliyor? ayrıca 5. Sezona özel 5. Sezon Savaş Bileti Nedir? hakkında kısaca bilgi verdik.
17.07.2018 13:40:35

  Fortnite 5. Sezon güncellemesiyle beraber oyuna inanılmaz yenilikler ve genel düzeltmeler geliyor. Bu yenilikleri ve düzeltmeleri sizler için derledik. Hemen incelemeye başlayalım!

5. Sezon Savaş Bileti Nedir ?

İçeriğimizi okumadan, Şuan Fortnite 5. Sezon Savaş Bileti 950 V-Papel. Bu bilete sahip olduğunuz zaman seviyenizi yükseltebilme, destansı savaş ganimetlerini açabilme gibi tam 25'ten fazla oyun içi özelliğe sahip oluyorsunuz. Sende 5. Sezon Savaş Biletine sahip olmak istiyorsanız BursaGB üzerinden 30 TL % %33 Bonus Puanla birlikte kredi kartı, mobil ödeme ve havale gibi istediğin ödeme metodunu kullanarak Fortnite V-Papel Satın al.


5. SEZON GÜNCELLEME İÇERİĞİ


Fortnite 5. Sezon’da ‘Challenge the Horde modu ile vahşi batı temasına hazır olun!

Keşfedilmeye Hazır, haritanın isimsiz noktalarında küçük sürprizlerin bulunduğu Çöl HaritasıAll Terrain Kart isimli araca 4 oyuncu binebilecek

Takım oyununa önem artacak

Vahşi batı temalı silah, eşya ve karakterler

Battle Royale modunda sekizinci ve dokuzuncu çemberler daralırken artık farklı yönlere doğru kayacak

Battle Royale’da ilerlemeli görevler de bundan böyle tek bir sezonla sınırlı olmayacak ve oyuncular istedikleri zaman görevleri tamamlayabilecekler.

Yırtıklar (Battle Royale) – Cesaretinizi toplayın ve bir Yırtık’a adım atın. En çılgın maceralar sizi bekliyor.

Adanın her tarafında Viking gemileri, çöl kasabaları ve antik heykeller belirmeye başladı. Ekibinizle bir Arazi Golf Arabası’na (AGA) atlayın ve sizi bekleyen tüm gizemleri çözün, yeni yerleri keşfedin.

GENEL DEĞİŞİKLİKLER

Artık kullanıcı arayüzünde “Grup Daveti” uyarısı açıldığında, Grup Bulucu penceresini açmadan da daveti kabul edebileceksiniz.

Haberler öğesi çoğu durumda bir kaydırma çubuğuna ihtiyaç duyulmaması için yeniden düzenlendi.

Güncellenmiş konsollar daha az gölgelendirici depolaması kullanacak. Bu yama boyutlarını geliştirecek ve yükleme sürelerini düşürecek.

Tüm platformlarda dosya sıralaması optimize edilerek yükleme süreleri kısaltıldı.

“Epic Arkadaşları” butonu artık Windows veya Mac’te oyun kumandası kullanırken, Ana Menü’de görünecek.

Hata Düzeltmeleri


Bas-Konuş ayarının zaman zaman istendiği şekilde çalışmamasına sebep olan bir hata giderildi. Engellenmiş oyuncular artık arkadaş tavsiyelerinde yer almayacak.

Güncelleme hakkında daha fazla detay için buraya tıklayın

Fortnite 5. Sezon Savaş Bileti şuan 950 V-Papel’e satılıyor. Hemen 30 TL + %33 Bonus Puan ile Fortnite V-Papel Satın al.


Etiketler: Fortnite, Fortnite 5. Sezon Savaş Bileti, Fortnite 5. Sezon,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »