Haberler
Fortnite Kızıl Darbe Paketi Şimdi BursaGB’de Seni Bekliyor!

Fortnite Kızıl Darbe Paketi Şimdi BursaGB’de Seni Bekliyor!

Güvenli ödeme kanalları, canlı destek hizmeti ve hemen teslim kod özellikleriyle hemen indirimli Fortnite Kzıl Darbe Paketi Satın Al!
18.08.2019 15:27:14

Duyuru: Geçtiğimiz günlerde satışa kapanan Fortnite V Papel E-Pin kodları şimdi tekrardan satışa açık durumda! 


Fortnite’a gelen yeni kızıl darbe paketi ile oyuncular destansı kızıl darbe kıyafeti ve destansı ninja çantası süsü kazanıyor. Bununla beraber ekstradan 600 V-Papel’de kullanılabilir halde hesaplarına işleniyor. 


Uygun fiyat olmasının yanı sıra oyunculara oyun içerisinde estetik olarak yenilik kazandıran ve 600 V-Papel ile oyun içi içeriklere erişmesini sağlayan Fortnite Kızıl Darbe Paketi 15 TL yerine BursaGB’de sadece 14,65 TL! Kızıl Darbe Paketinin içeriği ise aşağıdaki gibi<> 600 V-Papel

<> Destansı Kızıl Darbe Kıyafeti
<> Destansı Ninja Çantası Süsü


https://cdn.trinkpay.com/bursagb/haberler/vpapel1.jpg

Fortnite V-Papel Kodu Satın Al


Fortnite Kızıl Darbe Paketi Satın Al


BursaGB üzerinden satın alacağınız Fortnite Başlangıç Paketi V8 ve V-Papel kodları hemen teslim ve +300’e varan çekiliş puanı kazandırıyor. Uygun fiyat garantisi ve canlı destek hizmeti ile anlık destek alabileceğiniz BursaGB’de üye olmadan da komisyonsuz alışveriş özelliği mevcut. 


Fortnite V Papel Nedir?


V-Papel ile oyun içerisindeki Dünyayı Kurtar PVE ve  Battle Royle PVP gibi oyun modlarında harcanabilir. Kızıl Darbe Paketi ile sahip olacağınız 600 Fortnite V Papel ile kostüm, eklenti ve tasarımsal olarak yenilik kazandıran birçok içeriğe erişebilirsiniz.


Etiketler: Fortnite, Fortnite Kızıl Darbe Paketi,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »