Haberler
Grand Theft Auto V Steam Özel İndirimi

Grand Theft Auto V Steam Özel İndirimi

Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodunu Hemen Satın Al
2.06.2016 11:49:52

Macera, şiddet, tehlike ve gerilim. Hepsi ve daha fazlası Grand Theft Auto V ‘te bir araya geliyor. Siz onu severek oynuyorsunuz. Peki tutkunu olduğunuz Grand Theft Auto V için oldukça dikkat çekici bir indirim yapılsa fiyatı 179 TL ‘den daha cazip bir seviyeye çekilse ne hissederdiniz?. Elbette sevinç. O halde sevinebilirsiniz.


Dünya çapında çok büyük bir kitle tarafından sevilerek oynanan aksiyon ve macera oyunu Grand Theft Auto V popüler oyun merkezi Steam ‘de özel indirime girdi. Steam Özel Oyun İndirimleri kapsamı çerçevesinde Grand Theft Auto V ‘e yapılan %33 indirimle fiyatı 179 TL ‘den ➤ 119.93 TL ’ye çekildi.


Grand Theft Auto V  Steam Özel İndirimi 06 Haziran 2016 'ya kadar devam edecek  


Hiç vakit kaybetmeden oyuncu dostu fiyatlarıyla çok tercih edilen BursaGB ‘den Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodu satın alıp hemen Steam ‘a giriş yaparak Grand Theft Auto V Steam Özel İndirimi fırsatını değerlendirebilirsiniz.


Satın alımınızdan hemen sonra hesabınıza yüklenecek bonus hediye niteliğindeki 10 larca Kumpara puan yaşadağınız sevinci üst seviyelere taşıyacak. Onlar önemli. Biriktirip sonraki zamanlarda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp birbirinden değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.


Çok cazip BursaGB fiyatları 

Anında hesabınıza yüklenen bonus hediye Kumpara puanlar 

Süper ürünler kazanabileceğiniz Hediye Çekilişleri ✔ 

Grand Theft Auto V Steam Özel İndirimi 


Hepsi bir arada. Bunlar süper. Coşku dolu bu fırsat kaçmaz. ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Etiketler: Grand Theft Auto V Steam Özel İndirimi,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »