Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

GTA 5’e Gelen VR Modu ile Daha Fazla Şiddet ve Eğlence

3/14/2016 10:51:00 AM

Şimdiye kadar yüzlerce modla tanışmış olan Grand Theft Auto V ’e, bu defa Sanal Gerçeklik teknolojiyle donatılmış harika bir mod geliyor. Bu mod ile, Grand Theft Auto V’i sanal gerçeklik gözlüğünüzü takarak oynayabilir ve muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz. Ancak, bunun olumsuz yanıda yok değil. Çünkü bu mod ile, Grand Theft Auto V ’te uyguladığınız şiddet dozu psikolojik anlamda size tam anlamıyla etkiliyor. Zira sanal gerçeklik teknolojisi ile oyunun artık bizzat içindesiniz. 

GTA 5 VR Mod İle Eğlenceyi Yaşa

Modun yapımcısı daha önce bir kaç oyun için VR Modu geliştirmiş. Ancak, Grand Theft Auto V için geliştirdiği VR modu için pişman olduğunu ve kötü hissettiğini özellikle bildirdi.  Bu oldukça etkili olan modun çıkış tarihi henüz belli değil.  Konu ile ilgili güncelleme ve haberleri takip etmek istiyorsanız sitemizi takipte kalın. Grand Theft Auto V VR Modu 'yla ilgili yeni haberlerimiz gelecek. 

Grand Theft Auto V ‘i  sanal gerçeklik teknolojisini barındıran VR  moduyla oynamak, oyunun tam anlamıyla içinde yer almak istiyorsanız rakipsiz BursaGB fiyatlarıyla bunu yapabilirsiniz. Zira BursaGB, yıllardır siz değerli oyunculara en uygun fiyata en kaliteli ve %100 güvenli hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor. Bunun için her zaman hazır. Dahası bizden yapacağınız her satın alım işleminde BursaGB üyelik hesabınıza anında Kumpara puanda eklenecek. Onları biriktirip yeni oyun alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi hediye çekilişlerimize katılarak birbirinden değerli hediyelerden birinide kazanabilirsiniz.

 Grand Theft Auto V PC RockStar CD Key Satın Al

 Grand Theft Auto V PC Steam Gift Satın Al