Haberler
Haftasonu Call of Duty: Black Ops 3 Ücretsiz

Haftasonu Call of Duty: Black Ops 3 Ücretsiz

Bu haftasonuna özel çok sevindirecek bir Call of Duty Black Ops III haberimiz var.
27.02.2016 13:43:56

2015 yılının sonlarında PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları içinde çıkışını gerçekleştiren ve yine aynı yıl dünya çapında satış rekorları kıran,  dünya çapında çok sevilerek oynanan FPS Oyunu Call of Duty Black Ops III , bu hafta sonu ücretsiz.


Call of Duty Black Ops III  için yapılan bu etkinliğe Steam üzerinden katılıp Multiplayer Modu 'yla ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.  Ayrıca dilerseniz yine haftasonuna özel olarak yapılan %34 gibi süper indirimden faydalanıp oyunu indirimli olarakta satın alabilirsiniz. Tercih sizin.


Call of Duty: Black Ops


Haftasonuna özel Call of Duty Black Ops III  Ücretsiz kampanyası 28 Şubat Pazar günü  saat 23:00 'e kadar devam edecek.  23:00 ‘den sonra eski fiyatına geri dönecek.  Geç kalmadan bu müthiş fırsattan yararlanmak için hemen işlemlerinizi başlatın. BursaGB ‘ye özel adeta rakipsiz fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu , Call of Duty: Black Ops 3 Steam CD Key yada Call of Duty: Black Ops 3 Steam Gift satın alın hem çok cazip fiyatlarla satın almanın keyfini yaşayın hemde her satın alımınızda ekstra 10 larca Kumpara puan kazanın. Kumpara puanlarınızla sitemiz üzerinden birbirinden değerli hediye çekilişlerine katılabileceğiniz gibi onları biriktirip yeni oyun alımlarınızda da kullanabilirsiniz. Kârlı çıkan yine siz olacaksınız. 

 Cazip Fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu Satın Al >> 

 Cazip Fiyatlarla Call of Duty: Black Ops 3 Steam CD Key Satın Al >>

 Cazip Fiyatlarla Call of Duty: Black Ops 3 Steam Gift Satın Al >>
Etiketler: Black Ops 3, Black Ops 3 Ücretsiz, Black Ops 3 CD Key,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »