Haberler
Homefront: The Revolution’un DLC’leri Ücretsiz Olacak

Homefront: The Revolution’un DLC’leri Ücretsiz Olacak

Crytek tarafından geliştirilen ve yoğun bir hayran kitlesine sahip FPS oyunu Homefront: The Revolution’un DLC’leri ücretsiz olarak!
6.02.2016 13:54:00

Homefront ’un yeni oyunu The Revolation için gelen bu haber, oyuncuları bir hayli sevindirdi. Üstelik oyunun geliştiricilerinden Fasahat Salim, verdiği bir röportajda DLC ’lerin kaliteli ve uzun hikaye görevlerine sahip olacağını, bunun yanında oyunun çıkışından çok kısa bir süre sonrada söz konusu bu DLC ’lerin çıkacağını bildirdi.

Salim, röportajının devamında oyun içerisinde bir çok F2P oyunda da gördüğümüz Mikro Ödeme sisteminin geleceğini bildirdi. Yani oyun içerisindeyken ücretli eşya alımı yapılabilecek. Ayrıca Mikro Ödeme, oyuncuyu çok fazla etkilemeyecek ve ödeme yapmak zorunda bırakmayacak.Homefront: The Revolation ’u cazip fiyatlarla resmi çıkış tarihi olan 17 Mart ’tan sonra BursaGB ’den PC,PS4 ve Xbox One platformları için çok uygun fiyatlarla satın alabileceksiniz.  Oyunu satın aldıktan hemen sonra kazanacağınız Kumpara puanlarla farklı oyun içi paketler, oyun içinde bulunan Mikro Para yada farklı oyunlar için bulunan oyun paralarını, epin kodlarını satın alabileceksiniz. Dahası dilerseniz Kumpara puanlarınızı biriktirip Hediye Çekilişleri ’mize katılabilir, birbirinden değerleri hediyeler kazanabilirsiniz.Etiketler: The Revolution DLC, ücretsiz DLC, Homefront,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »